7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Mustafa Mohammadi

Årsinkomst: Kolla Mustafas lön anonymt

Personnummer: 20060730- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 19 år

Födelsedag: 30 juli 2006

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Mustafa Mohammadi

Förnamn: Mustafa

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Mohammadi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-04-01

Gatuadress: Villagatan 29

Postnummer: 575 37

Postort: Eksjö

Distrikt: Eksjö

Församling: Eksjö församling (068601)

Kommun: Eksjö (0686)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mustafa Mohammadi är en man på 19 år som bor på Villagatan 29 i Eksjö. bostad är en villa på 92 kvm . Där har han bott i 4 år och 82 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mustafa Mohammadi?

Vad tjänar Mustafa?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mustafas
Kreditstatus?

Nyfiken på Mustafas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Villagatan 29

Latitud: 57.656757   |   Longitud: 14.981463

Registrerat på adressen


Villagatan 29
575 37 Eksjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mustafa kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mustafa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mustafas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 92 kvm

Byggår: 1962

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mustafa har inga bolagsengagemang


Mer om Mustafa


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

19 år (och 327 dagar)

Födelsedag

30 juli (en torsdag om 38 dagar)

Födelsedatum

2006-07-30 (en söndag för 7 267 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 38 dagar (en torsdag)

Mustafa Mohammadi är en man på 19 år som bor på Villagatan 29 i Eksjö. bostad är en villa på 92 kvm . Där har han bott i 4 år och 82 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Mustafas postnummer, 575 37, är medelinkomsten 394 725 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,58 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mustafa och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Eksjö där Mustafa ingår. Mustafas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.

Mustafa bor tillsammans med 3 personer: Hashim Mohammadi , Nasima Mohammadi , Ibrahim Mohammadi . Han är inte gift.

På Mustafas nästa födelsedag fyller han 20 år. Den inträffar om 38 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 38 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 193 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Mustafa har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mustafa i Sverige Mustafa Mahmoud i Malmö, Mustafa Jaralla i Tullinge och Mustafa Mohamed i Sävedalen.

Informationen om Mustafa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mustafa Mohammadi