7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Amed Ahmed Ayman Mansi El Nomairi

Årsinkomst: Kolla Ameds lön anonymt

Personnummer: 20060819- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 19 år

Födelsedag: 19 augusti 2006

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Amed Ahmed Ayman Mansi El Nomairi

Förnamn: Amed Ahmed Ayman

Tilltalsnamn: Amed

Efternamn: El Nomairi

Mellannamn: Mansi

Folkbokföring

Adressändring: 2026-01-07

Gatuadress: Ekevägen 3

Postnummer: 524 32

Postort: Herrljunga

Distrikt: Herrljunga

Församling: Herrljungabygdens församling (146606)

Kommun: Herrljunga (1466)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Amed

Amed Mansi El Nomairi är en man på 19 år som bor på Ekevägen 3 i Herrljunga. Ameds bostad är en villa på 135 kvm . Där har han bott i 192 dagar sedan han flyttade in den 7 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Amed

Informationen om Amed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Amed El Nomairi?

Vad tjänar Amed?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ameds
Kreditstatus?

Nyfiken på Ameds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ekevägen 3

Latitud: 58.074326   |   Longitud: 13.015858

Registrerat på adressen


Ekevägen 3
524 32 Herrljunga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Amed kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Amed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ameds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 135 kvm

Byggår: 1958

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Amed har inga bolagsengagemang


Mer om Amed


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

19 år (och 333 dagar)

Födelsedag

19 augusti (en onsdag om 32 dagar)

Födelsedatum

2006-08-19 (en lördag för 7 273 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 32 dagar (en onsdag)

Amed Mansi El Nomairi är en man på 19 år som bor på Ekevägen 3 i Herrljunga. Ameds bostad är en villa på 135 kvm . Där har han bott i 192 dagar sedan han flyttade in den 7 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Ameds postnummer, 524 32, är medelinkomsten 519 155 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,75 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Amed och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Herrljunga där Amed ingår. Ameds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.

Amed bor tillsammans med 3 personer: Hadi Mansi El Nomairi , Ayman El Nomairi , Ibtisam Mansi . Han är inte gift.

På Ameds nästa födelsedag fyller han 20 år. Den inträffar om 32 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 32 dagar (en onsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 167 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Amed har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Amed i Sverige Amed Bozan i Sundbyberg, Amed Acin i Huddinge och Amed Mansi El Nomairi i Herrljunga.

Informationen om Amed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Amed Mansi El Nomairi