7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-12
Per Tage Melker Nilsson Olofsson
Årsinkomst: Kolla Melkers lön anonymt
Personnummer: 20060907-
Ålder: 19 år
Födelsedag: 7 september 2006
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 6 januari
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Per Tage Melker Nilsson Olofsson
Förnamn: Per Tage Melker
Tilltalsnamn: Melker
Efternamn: Olofsson
Mellannamn: Nilsson
Folkbokföring
Adressändring: 2021-10-04
Gatuadress: Svängen 29
Postnummer: 241 33
Postort: Eslöv
Distrikt: Eslöv
Församling: Eslövs församling (128501)
Kommun: Eslöv (1285)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Melker
Melker Nilsson Olofsson är 19 år gammal och bor på Svängen 29 i Eslöv. Hans bostad är en villa på 126 kvm . Där har han bott i 4 år och 281 dagar sedan han flyttade in den 4 oktober 2021. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Melker
Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Svängen 29
Registrerat på adressen
241 33 Eslöv
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Melker kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Melker hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Melkers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 126 kvm
Byggår: 1979
Bolagsengagemang | 0 st
Melker har inga bolagsengagemang
Mer om Melker
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
19 år (och 308 dagar)
Födelsedag
07 september (en måndag om 57 dagar)
Födelsedatum
2006-09-07 (en torsdag för 7 248 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 57 dagar (en måndag)
Melker Nilsson Olofsson är 19 år gammal och bor på Svängen 29 i Eslöv. Hans bostad är en villa på 126 kvm . Där har han bott i 4 år och 281 dagar sedan han flyttade in den 4 oktober 2021. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 241 33, som är Melkers bostadsområde, är medelinkomsten 334 134 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,67 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Eslöv där Melkers ingår. Melkers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.
Melker bor tillsammans med 3 personer: Mats Fridh , Lovis Nilsson Olofsson , Pernilla Olofsson . Melker är inte gift.
Melker har namnsdag om 178 dagar och nästa födelsedag inträffar om 57 dagar då han fyller 20 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 57 dagar (en måndag).
Namnet Melker är 'Tyskt namn, yngre form av Melchior (av ovisst urspr.; namn på en av de tre vise männen)'.
Melker har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Melker i Sverige Melker Isell i Staffanstorp, Melker Ahlquist i Göteborg och Melker Jernberg i Stockholm.
Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Melker Nilsson Olofsson
Var bor Melker?
Hur gammal är Melker?
Melker Nilsson Olofsson är 19 år gammal och föddes den 7 september 2006. Han fyller 20 år den 7 september.
Har Melker några bolagsengagemang?
Melker har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Melker några fordon?
Är Melker gift?
Melker är inte gift.
Vilket telefonnummer har Melker?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Melker.
Vilket stjärntecken har Melker?
Melker har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Melker folkbokförd?
Melker Nilsson Olofsson är folkbokförd i Eslöv kommun.
Vilket län tillhör Melker?
Melker Nilsson Olofsson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Melker?
Melker Nilsson Olofsson tillhör Eslövs församling.