NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
Personuppgifter
2026-06-12
Ahmad Khattab
Årsinkomst: Kolla Ahmads lön anonymt
Personnummer: 20061029-
Ålder: 19 år
Födelsedag: 29 oktober 2006
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Ahmad Khattab
Förnamn: Ahmad
Tilltalsnamn: Ahmad
Efternamn: Khattab
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-01-10
Gatuadress: Solbjerstorget 3 lgh 1203
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 224 81
Postort: Lund
Distrikt: Östra Torn
Församling: Lunds östra stadsförsamling (128125)
Kommun: Lund (1281)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ahmad
Ahmad Khattab är en man på 19 år som bor på Solbjerstorget 3 lgh 1203 i Lund. Ahmads bostad är en lägenhet med 2 rum på 53 kvm . Där har han bott i 1 år och 153 dagar sedan han flyttade in den 10 januari 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ahmad
Informationen om Ahmad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Solbjerstorget 3 lgh 1203
Registrerat på adressen
224 81 Lund
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ahmad kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ahmad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ahmads bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 53 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Ahmad har inga bolagsengagemang
Mer om Ahmad
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
19 år (och 226 dagar)
Födelsedag
29 oktober (en torsdag om 139 dagar)
Födelsedatum
2006-10-29 (en söndag för 7 166 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 139 dagar (en torsdag)
Ahmad Khattab är en man på 19 år som bor på Solbjerstorget 3 lgh 1203 i Lund. Ahmads bostad är en lägenhet med 2 rum på 53 kvm . Där har han bott i 1 år och 153 dagar sedan han flyttade in den 10 januari 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Ahmads postnummer, 224 81, är medelinkomsten 334 585 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,33 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ahmad och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Ahmad ingår. Ahmads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 149.
Ahmad bor tillsammans med Izidin Khattab. Han är en 24 årig man som flyttade in den 2 september 2024 och har bott där totalt 1 år och 283 dagar. Han är inte gift.
På Ahmads nästa födelsedag fyller han 20 år. Den inträffar om 139 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 139 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 203 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Ahmad har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ahmad i Sverige Ahmad Almakkawi i Katrineholm, Ahmad Barzngy i Kungsängen och Ahmad Muhanna i Umeå.
Informationen om Ahmad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.