7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-13
Dareen Othman
Årsinkomst: Kolla Dareens lön anonymt
Personnummer: 20061219-
Ålder: 19 år
Födelsedag: 19 december 2006
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Dareen Othman
Förnamn: Dareen
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Othman
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-02-01
Gatuadress: Myrtengatan 4
Postnummer: 507 33
Postort: Brämhult
Distrikt: Brämhult
Församling: Brämhults församling (149003)
Kommun: Borås (1490)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Dareen Othman är en man på 19 år som bor på Myrtengatan 4 i Brämhult. bostad är en villa på 160 kvm . Där har han bott i 4 år och 162 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Myrtengatan 4
Registrerat på adressen
507 33 Brämhult
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Dareen kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Dareen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Dareens bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 160 kvm
Byggår: 1991
Bolagsengagemang | 0 st
Dareen har inga bolagsengagemang
Mer om Dareen
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
19 år (och 206 dagar)
Födelsedag
19 december (en lördag om 159 dagar)
Födelsedatum
2006-12-19 (en tisdag för 7 146 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 159 dagar (en lördag)
Dareen Othman är en man på 19 år som bor på Myrtengatan 4 i Brämhult. bostad är en villa på 160 kvm . Där har han bott i 4 år och 162 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Dareens postnummer, 507 33, är medelinkomsten 461 579 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,62 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Dareen och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Dareen ingår. Dareens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 147.
Dareen bor tillsammans med 5 personer: Layan Halgord Othman , Avin Najar , Halgord Othman , Nagham Hadi Hamoud , Hadi Al-Obaydi . Han är inte gift.
På Dareens nästa födelsedag fyller han 20 år. Den inträffar om 159 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 159 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 172 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Dareen har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dareen i Sverige Dareen Ramadan i Strömstad, Dareen Saleem i Veberöd och Dareen Ibrahim i Norrköping.
Informationen om Dareen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Dareen Othman
Var bor Dareen?
Hur gammal är Dareen?
Dareen Othman är 19 år gammal och föddes den 19 december 2006. Han fyller 20 år den 19 december.
Har Dareen några bolagsengagemang?
Dareen har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Dareen några fordon?
Är Dareen gift?
Dareen är inte gift.
Vilket telefonnummer har Dareen?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Dareen.
Vilket stjärntecken har Dareen?
Dareen har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Dareen folkbokförd?
Dareen Othman är folkbokförd i Borås kommun.
Vilket län tillhör Dareen?
Dareen Othman tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Dareen?
Dareen Othman tillhör Brämhults församling.