7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Mostafa Alnajjar
Årsinkomst: Kolla Mostafas lön anonymt
Personnummer: 20070101-
Ålder: 19 år
Födelsedag: 1 januari 2007
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Mostafa Alnajjar
Förnamn: Mostafa
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Alnajjar
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-03-01
Gatuadress: Skalgränd 10 H
Postnummer: 844 32
Postort: Hammarstrand
Distrikt: Ragunda
Församling: Ragunda församling (230301)
Kommun: Ragunda (2303)
Län: Jämtland (23)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Mostafa Alnajjar är 19 år och bosatt på Skalgränd 10 H i Hammarstrand. Där har han bott i 2 år och 121 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skalgränd 10 H
Registrerat på adressen
844 32 Hammarstrand
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Mostafa kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Mostafa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Mostafa har inga bolagsengagemang
Mer om Mostafa
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
19 år (och 180 dagar)
Födelsedag
01 januari (en fredag om 185 dagar)
Födelsedatum
2007-01-01 (en måndag för 7 120 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 185 dagar (en fredag)
Mostafa Alnajjar är 19 år och bosatt på Skalgränd 10 H i Hammarstrand. Där har han bott i 2 år och 121 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 844 32, är medelinkomsten 309 713 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,71 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Ragunda där Mostafa ingår. Mostafas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.
Mostafa bor tillsammans med 3 personer: Nermeen Gharib , Mohammed Jamil Alnajjar , Ahmed Alnajjar . Han är inte gift.
Mostafa fyller 20 år om 185 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 20 år om 185 dagar (en fredag).
Mostafa har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mostafa i Sverige Mostafa Hamza i Stockholm, Mostafa Mosavi i Norrköping och Mostafa Baghdadi i Täby.
Informationen om Mostafa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Mostafa Alnajjar
Var bor Mostafa?
Hur gammal är Mostafa?
Mostafa Alnajjar är 19 år gammal och föddes den 1 januari 2007. Han fyller 20 år den 1 januari.
Har Mostafa några bolagsengagemang?
Mostafa har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Mostafa några fordon?
Är Mostafa gift?
Mostafa är inte gift.
Vilket telefonnummer har Mostafa?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Mostafa.
Vilket stjärntecken har Mostafa?
Mostafa har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Mostafa folkbokförd?
Mostafa Alnajjar är folkbokförd i Ragunda kommun.
Vilket län tillhör Mostafa?
Mostafa Alnajjar tillhör Jämtland.
Vilken församling tillhör Mostafa?
Mostafa Alnajjar tillhör Ragunda församling.