7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Nils Lukas Walter
Årsinkomst: Kolla Lukas lön anonymt
Personnummer: 20070109-
Ålder: 19 år
Födelsedag: 9 januari 2007
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 18 oktober
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Nils Lukas Walter
Förnamn: Nils Lukas
Tilltalsnamn: Lukas
Efternamn: Walter
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2007-01-09
Gatuadress: Ekorrvägen 7
Postnummer: 891 43
Postort: Örnsköldsvik
Distrikt: Själevad
Församling: Gullängets församling (228415)
Kommun: Örnsköldsvik (2284)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lukas
Lukas Walter är en man på 19 år som bor på Ekorrvägen 7 i Örnsköldsvik. Lukas bostad är en villa på 136 kvm . Där har han bott i 19 år och 157 dagar sedan han flyttade in den 9 januari 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lukas
Informationen om Lukas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ekorrvägen 7
Registrerat på adressen
891 43 Örnsköldsvik
Personer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lukas kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lukas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lukas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 136 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Lukas har inga bolagsengagemang
Mer om Lukas
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
19 år (och 157 dagar)
Födelsedag
09 januari (en lördag om 208 dagar)
Födelsedatum
2007-01-09 (en tisdag för 7 097 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 208 dagar (en lördag)
Lukas Walter är en man på 19 år som bor på Ekorrvägen 7 i Örnsköldsvik. Lukas bostad är en villa på 136 kvm . Där har han bott i 19 år och 157 dagar sedan han flyttade in den 9 januari 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Lukas postnummer, 891 43, är medelinkomsten 364 291 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,38 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lukas och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örnsköldsvik där Lukas ingår. Lukas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 36.
Lukas bor tillsammans med 3 personer: Isak Walter , Jennie Walter , Fredrik Walter . Han är inte gift.
På Lukas nästa födelsedag fyller han 20 år. Den inträffar om 208 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 208 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 125 dagar.
Namnet Lukas är 'Grekiskt namn, kortform av Lukano´s ’invånare i Lukanien (i Syditalien)’'.
Lukas har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lukas i Sverige Lukas Simonsson i Göteborg, Lukas Skareus i Järfälla och Lukas Vejdemo i Stockholm.
Informationen om Lukas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.