7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-14
Vidar Olle Henry Hansen Enarsson
Årsinkomst: Kolla Vidars lön anonymt
Personnummer: 20070109-
Ålder: 19 år
Födelsedag: 9 januari 2007
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 31 augusti
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Vidar Olle Henry Hansen Enarsson
Förnamn: Vidar Olle Henry
Tilltalsnamn: Vidar
Efternamn: Enarsson
Mellannamn: Hansen
Folkbokföring
Adressändring: 2024-09-24
Gatuadress: Laxarby-Heden Ödegården 5
Postnummer: 666 92
Postort: Bengtsfors
Distrikt: Laxarby
Församling: Laxarby-Vårviks församling (146003)
Kommun: Bengtsfors (1460)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Vidar
Vidar Hansen Enarsson är en man på 19 år som bor på Laxarby-Heden Ödegården 5 i Bengtsfors. Vidars bostad är ett lantbruk på 95 kvm . Där har han bott i 1 år och 263 dagar sedan han flyttade in den 24 september 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Vidar
Informationen om Vidar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Laxarby-Heden Ödegården 5
Registrerat på adressen
666 92 Bengtsfors
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Sven Ulrik Enarsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Sven Ulrik Enarsson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Vidar kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Vidar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Vidars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 95 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Vidar har inga bolagsengagemang
Mer om Vidar
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
19 år (och 156 dagar)
Födelsedag
09 januari (en lördag om 209 dagar)
Födelsedatum
2007-01-09 (en tisdag för 7 096 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 209 dagar (en lördag)
Vidar Hansen Enarsson är en man på 19 år som bor på Laxarby-Heden Ödegården 5 i Bengtsfors. Vidars bostad är ett lantbruk på 95 kvm . Där har han bott i 1 år och 263 dagar sedan han flyttade in den 24 september 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Vidars postnummer, 666 92, är medelinkomsten 363 848 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,25 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Vidar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Bengtsfors där Vidar ingår. Vidars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.
Vidar bor tillsammans med Ulrik Enarsson. Han är en 50 årig man som flyttade in den 16 maj 2000 och har bott där totalt 26 år och 29 dagar. Han är inte gift.
På Vidars nästa födelsedag fyller han 20 år. Den inträffar om 209 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 209 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 78 dagar.
Namnet Vidar är 'Nordiskt namn, sammansatt av ord med bet. ’skog’ och ’krigare’'.
Vidar har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Vidar i Sverige Vidar Brudvik i Stockholm, Vidar Hedin i Huddinge och Vidar Lundbeck i Strömsnäsbruk.
Informationen om Vidar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.