7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-19

Emil Olof Bergstrand

Årsinkomst: Kolla Emils lön anonymt

Personnummer: 20070113- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 19 år

Födelsedag: 13 januari 2007

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 november

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Emil Olof Bergstrand

Förnamn: Emil Olof

Tilltalsnamn: Emil

Efternamn: Bergstrand

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-11-30

Gatuadress: Norra Stommen 318

Postnummer: 438 32

Postort: Landvetter

Distrikt: Landvetter

Församling: Landvetters församling (140102)

Kommun: Härryda (1401)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Emil

Emil Bergstrand är en 19 årig man och bosatt på Norra Stommen 318 i Landvetter. Hans bostad är ett radhus på 108 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 november 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 201 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Emil

Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Emil Bergstrand?

Vad tjänar Emil?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Emils
Kreditstatus?

Nyfiken på Emils Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Norra Stommen 318

Latitud: 57.691218   |   Longitud: 12.210763

Registrerat på adressen


Norra Stommen 318
438 32 Landvetter

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Bergstrand Industrial Safety AB Status Aktiv
Ansvarig Ulf Karl Olof Bergstrand (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Ulf Karl Olof Bergstrand (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2024-04-05 (2 år) Ägare Ulf Bergstrand Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2024-04-05 (2 år) Ulf Bergstrand Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Emil kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Emil hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Emils bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 108 kvm

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bergstrand Industrial Safety AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Emil


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

19 år (och 157 dagar)

Födelsedag

13 januari (en onsdag om 208 dagar)

Födelsedatum

2007-01-13 (en lördag för 7 097 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 208 dagar (en onsdag)

Emil Bergstrand är en 19 årig man och bosatt på Norra Stommen 318 i Landvetter. Hans bostad är ett radhus på 108 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 november 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 201 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Emils bostadsområde, på postnummer 438 32, är 383 596 kr per år och 3,94 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Härryda där Emils ingår. Emils lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 52.

Förutom Emil bor också Ulf Bergstrand på adressen. Där har han bott i 13 år och 201 dagar sedan han först registrerades där den 30 november 2012. På adressen finns också en hund registrerad som Emil inte är ägare till. Emil är inte gift.

Emils nästa födelsedag är om 208 dagar då han fyller 20 år. Hans namnsdag är om 148 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 208 dagar (en onsdag).

Namnet Emil är 'Franskt namn (Émile), bildat till det latinska släktnamnet Aemi´lius'.

Emil har 1 bolagsengagemang ( Bergstrand Industrial Safety AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emil i Sverige Emil Berglund Hansius i Piteå, Emil Mosshagen i Örebro och Emil Renmarker i Hägersten.

Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Emil Bergstrand