7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Carl Elliot Magnus Wahlgren

Årsinkomst: Kolla Elliots lön anonymt

Personnummer: 20070119- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 19 år

Födelsedag: 19 januari 2007

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 19 augusti

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Carl Elliot Magnus Wahlgren

Förnamn: Carl Elliot Magnus

Tilltalsnamn: Elliot

Efternamn: Wahlgren

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-01-19

Gatuadress: Strandvägen 9

Postnummer: 386 31

Postort: Färjestaden

Distrikt: Torslunda

Församling: Torslunda församling (084015)

Kommun: Mörbylånga (0840)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Elliot

Elliot Wahlgren är en man på 19 år som bor på Strandvägen 9 i Färjestaden. Elliots bostad är en villa på 166 kvm . Där har han bott i 19 år och 178 dagar sedan han flyttade in den 19 januari 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Elliot

Informationen om Elliot kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Elliot Wahlgren?

Vad tjänar Elliot?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Elliots
Kreditstatus?

Nyfiken på Elliots Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Strandvägen 9

Latitud: 56.653822   |   Longitud: 16.476380

Registrerat på adressen


Strandvägen 9
386 31 Färjestaden

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Elliot kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Elliot hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Elliots bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 166 kvm

Byggår: 1994

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Elliot har inga bolagsengagemang


Mer om Elliot


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

19 år (och 178 dagar)

Födelsedag

19 januari (en tisdag om 187 dagar)

Födelsedatum

2007-01-19 (en fredag för 7 118 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 187 dagar (en tisdag)

Elliot Wahlgren är en man på 19 år som bor på Strandvägen 9 i Färjestaden. Elliots bostad är en villa på 166 kvm . Där har han bott i 19 år och 178 dagar sedan han flyttade in den 19 januari 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Elliots postnummer, 386 31, är medelinkomsten 392 305 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,65 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Elliot och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mörbylånga där Elliot ingår. Elliots lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.

Elliot bor tillsammans med 3 personer: Johanna Wahlgren , Elias Wahlgren , Magnus Wahlgren . Han är inte gift.

På Elliots nästa födelsedag fyller han 20 år. Den inträffar om 187 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 187 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 34 dagar.

Namnet Magnus är 'Latinskt namn med bet. ’den store’'.

Elliot har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elliot i Sverige Elliot Stroud i Sölvesborg, Elliot Lagerberg i Gävle och Elliot Folkebrant i Västerås.

Informationen om Elliot kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Elliot Wahlgren