7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-22

Maryam Sameer Abboodi Al-Haddad

Årsinkomst: Kolla Maryams lön anonymt

Personnummer: 20070128- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 19 år

Födelsedag: 28 januari 2007

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Maryam Sameer Abboodi Al-Haddad

Förnamn: Maryam Sameer Abboodi

Tilltalsnamn: Maryam

Efternamn: Al-Haddad

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-11-06

Gatuadress: Albrektsvägen 57 lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 603 50

Postort: Norrköping

Distrikt: Norrköpings Sankt Johannes

Församling: Norrköpings S:t Johannes församling (058106)

Kommun: Norrköping (0581)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Maryam

Maryam Al-Haddad är 19 år gammal och bor på Albrektsvägen 57 lgh 1202 i Norrköping. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 72 kvm . Där har hon bott i 11 år och 258 dagar sedan hon flyttade in den 6 november 2014. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Maryam

Informationen om Maryam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Maryam Al-Haddad?

Vad tjänar Maryam?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Maryams
Kreditstatus?

Nyfiken på Maryams Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Albrektsvägen 57 lgh 1202

Latitud: 58.581695   |   Longitud: 16.197855

Registrerat på adressen


Albrektsvägen 57 lgh 1202
603 50 Norrköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Maryam kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Maryam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Maryams bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 72 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1954

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Maryam har inga bolagsengagemang


Mer om Maryam


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

19 år (och 175 dagar)

Födelsedag

28 januari (en torsdag om 190 dagar)

Födelsedatum

2007-01-28 (en söndag för 7 115 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 190 dagar (en torsdag)

Maryam Al-Haddad är 19 år gammal och bor på Albrektsvägen 57 lgh 1202 i Norrköping. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 72 kvm . Där har hon bott i 11 år och 258 dagar sedan hon flyttade in den 6 november 2014. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 603 50, som är Maryams bostadsområde, är medelinkomsten 339 658 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,29 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Maryams ingår. Maryams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 127.

Maryam delar bostaden med Ghaidaa Tameemi, en 41 årig kvinna. Hon flyttade in den 6 november 2014 och har bott där totalt 11 år och 258 dagar. Maryam är inte gift.

Maryam har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 163 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 190 dagar då hon fyller 20 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 190 dagar (en torsdag).

Maryam har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maryam i Sverige Maryam Axelsson i Örebro, Maryam Metti i Segeltorp och Maryam Al-Ameri i Sollentuna.

Informationen om Maryam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Maryam Al-Haddad