7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

John Axel Bergkvist

Årsinkomst: Kolla Axels lön anonymt

Personnummer: 20070209- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 19 år

Födelsedag: 9 februari 2007

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 16 juni

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: John Axel Bergkvist

Förnamn: John Axel

Tilltalsnamn: Axel

Efternamn: Bergkvist

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-10-27

Gatuadress: Renskullen 57

Postnummer: 821 50

Postort: Bollnäs

Distrikt: Bollnäs

Församling: Bollnäs församling (218303)

Kommun: Bollnäs (2183)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Axel

Axel Bergkvist är en man på 19 år som bor på Renskullen 57 i Bollnäs. Axels bostad är en lägenhet på 127 kvm . Där har han bott i 4 år och 249 dagar sedan han flyttade in den 27 oktober 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Axel

Informationen om Axel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Axel Bergkvist?

Vad tjänar Axel?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Axels
Kreditstatus?

Nyfiken på Axels Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Renskullen 57

Latitud: 61.356647   |   Longitud: 16.437416

Registrerat på adressen


Renskullen 57
821 50 Bollnäs

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
COTON DE TULÉAR Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2015-03-19 (11 år) Ägare Anette Jonsäll Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2015-03-19 (11 år) Anette Jonsäll Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Axel kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Axel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Axels bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 127 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Axel har inga bolagsengagemang


Mer om Axel


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

19 år (och 144 dagar)

Födelsedag

09 februari (en tisdag om 221 dagar)

Födelsedatum

2007-02-09 (en fredag för 7 084 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 221 dagar (en tisdag)

Axel Bergkvist är en man på 19 år som bor på Renskullen 57 i Bollnäs. Axels bostad är en lägenhet på 127 kvm . Där har han bott i 4 år och 249 dagar sedan han flyttade in den 27 oktober 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Axels postnummer, 821 50, är medelinkomsten 348 218 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,12 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Axel och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Bollnäs där Axel ingår. Axels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.

Axel bor tillsammans med 2 personer: Mats Tjernberg , Anette Jonsäll . På adressen finns en hund (som Axel inte är ägare till). Han är inte gift.

På Axels nästa födelsedag fyller han 20 år. Den inträffar om 221 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 221 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 348 dagar.

Namnet Axel är 'Nordisk ombildning av det bibliska namnet A´bsalon ’fadern är välgång’'.

Axel har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Axel i Sverige Axel Berggren i Stockholm, Axel Conradi i Åkersberga och Axel Insulander i Österskär.

Informationen om Axel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Axel Bergkvist