7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-14
Rebin Ribar Sadik
Årsinkomst: Kolla Rebins lön anonymt
Personnummer: 20070228-
Ålder: 19 år
Födelsedag: 28 februari 2007
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Rebin Ribar Sadik
Förnamn: Rebin Ribar
Tilltalsnamn: Rebin
Efternamn: Sadik
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-02-01
Gatuadress: Skolspåret 29 lgh 1506
Våning & dörr: 5 våningen, dörr 6 från vänster
Postnummer: 424 31
Postort: Angered
Distrikt: Angered
Församling: Angereds församling (148034)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Rebin
Rebin Sadik är 19 år gammal och bor på Skolspåret 29 lgh 1506 i Angered. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 91 kvm . Där har han bott i 17 år och 133 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2009. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Rebin
Informationen om Rebin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skolspåret 29 lgh 1506
Registrerat på adressen
424 31 Angered
Personer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Ribar Salahedin Sadik (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Ribar Salahedin Sadik (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rebin kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rebin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rebins bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 91 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1967
Bolagsengagemang | 0 st
Rebin har inga bolagsengagemang
Mer om Rebin
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
19 år (och 106 dagar)
Födelsedag
28 februari (en söndag om 259 dagar)
Födelsedatum
2007-02-28 (en onsdag för 7 046 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 259 dagar (en söndag)
Rebin Sadik är 19 år gammal och bor på Skolspåret 29 lgh 1506 i Angered. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 91 kvm . Där har han bott i 17 år och 133 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2009. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 424 31, som är Rebins bostadsområde, är medelinkomsten 217 826 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,65 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Rebins ingår. Rebins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 130.
Rebin bor tillsammans med 3 personer: Ribar Sadik , Shaima Marof , Redir Sadik . Rebin är inte gift.
Rebin har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 201 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 259 dagar då han fyller 20 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 259 dagar (en söndag).
Rebin har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rebin i Sverige Rebin Rahim i Partille, Rebin Amin i Järfälla och Rebin Shakir i Kungälv.
Informationen om Rebin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.