7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Abigail Freyja Rysjö
Årsinkomst: Kolla Abigails lön anonymt
Personnummer: 20070309-
Ålder: 19 år
Födelsedag: 9 mars 2007
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Abigail Freyja Rysjö
Förnamn: Abigail Freyja
Tilltalsnamn: Abigail
Efternamn: Rysjö
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-08-04
Gatuadress: Ängbacksgatan 3
Postnummer: 667 33
Postort: Forshaga
Distrikt: Forshaga
Församling: Forshaga-Munkfors församling (176301)
Kommun: Forshaga (1763)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Abigail
Abigail Rysjö är en man på 19 år som bor på Ängbacksgatan 3 i Forshaga. Abigails bostad är en villa på 89 kvm . Där har han bott i 335 dagar sedan han flyttade in den 4 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Abigail
Informationen om Abigail kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ängbacksgatan 3
Registrerat på adressen
667 33 Forshaga
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Abigail kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Abigail hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Abigails bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 89 kvm
Byggår: 1952
Bolagsengagemang | 0 st
Abigail har inga bolagsengagemang
Mer om Abigail
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
19 år (och 118 dagar)
Födelsedag
09 mars (en tisdag om 247 dagar)
Födelsedatum
2007-03-09 (en fredag för 7 058 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 247 dagar (en tisdag)
Abigail Rysjö är en man på 19 år som bor på Ängbacksgatan 3 i Forshaga. Abigails bostad är en villa på 89 kvm . Där har han bott i 335 dagar sedan han flyttade in den 4 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Abigails postnummer, 667 33, är medelinkomsten 373 057 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,28 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Abigail och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Forshaga där Abigail ingår. Abigails lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.
Abigail bor tillsammans med Henrik Rysjö. Han är en 46 årig man som flyttade in den 28 juni 2023 och har bott där totalt 3 år och 7 dagar. Han är inte gift.
På Abigails nästa födelsedag fyller han 20 år. Den inträffar om 247 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 247 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Abigail har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Abigail i Sverige Abigail Barbosa Elmahdy i Norrköping, Abigail Videman i Örebro och Abigail Åkesson Flores i Helsingborg.
Informationen om Abigail kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Abigail Rysjö
Var bor Abigail?
Hur gammal är Abigail?
Abigail Rysjö är 19 år gammal och föddes den 9 mars 2007. Han fyller 20 år den 9 mars.
Har Abigail några bolagsengagemang?
Abigail har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Abigail några fordon?
Är Abigail gift?
Abigail är inte gift.
Vilket telefonnummer har Abigail?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Abigail.
Vilket stjärntecken har Abigail?
Abigail har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Abigail folkbokförd?
Abigail Rysjö är folkbokförd i Forshaga kommun.
Vilket län tillhör Abigail?
Abigail Rysjö tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Abigail?
Abigail Rysjö tillhör Forshaga-Munkfors församling.