7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Sandra Al-Asadi

Årsinkomst: Kolla Sandras lön anonymt

Personnummer: 20070319- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 19 år

Födelsedag: 19 mars 2007

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 17 februari

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Sandra Al-Asadi

Förnamn: Sandra

Tilltalsnamn: Sandra

Efternamn: Al-Asadi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-03-19

Gatuadress: Våruddsringen 119

Postnummer: 127 41

Postort: Skärholmen

Distrikt: Skärholmen

Församling: Skärholmens församling (018040)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sandra

Sandra Al-Asadi är en kvinna på 19 år som bor på Våruddsringen 119 i Skärholmen. Sandras bostad är en villa på 105 kvm . Där har hon bott i 19 år och 115 dagar sedan hon flyttade in den 19 mars 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sandra

Informationen om Sandra kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sandra Al-Asadi?

Vad tjänar Sandra?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sandras
Kreditstatus?

Nyfiken på Sandras Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Våruddsringen 119

Latitud: 59.277417   |   Longitud: 17.877716

Registrerat på adressen


Våruddsringen 119
127 41 Skärholmen

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sandra kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sandra hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sandras bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 105 kvm

Byggår: 1975

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sandra har inga bolagsengagemang


Mer om Sandra


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

19 år (och 115 dagar)

Födelsedag

19 mars (en fredag om 250 dagar)

Födelsedatum

2007-03-19 (en måndag för 7 055 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 250 dagar (en fredag)

Sandra Al-Asadi är en kvinna på 19 år som bor på Våruddsringen 119 i Skärholmen. Sandras bostad är en villa på 105 kvm . Där har hon bott i 19 år och 115 dagar sedan hon flyttade in den 19 mars 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Sandras postnummer, 127 41, är medelinkomsten 364 904 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,64 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sandra och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Sandra ingår. Sandras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 205.

Sandra bor tillsammans med 4 personer: Imad Al-Asadi , Sara Al-Asadi , Israa Al Sammak , Alma Al-Asadi . Hon är inte gift.

På Sandras nästa födelsedag fyller hon 20 år. Den inträffar om 250 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 250 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 220 dagar.

Namnet Sandra är 'Kortform av Alexandra'.

Sandra har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sandra i Sverige Sandra Lindahl i Stockholm, Sandra Sjöberg i Boxholm och Sandra Ankarstrand i Oxelösund.

Informationen om Sandra kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sandra Al-Asadi