7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Abdul Malek Al Hariri

Årsinkomst: Kolla Abdul Maleks lön anonymt

Personnummer: 20070504- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 19 år

Födelsedag: 4 maj 2007

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Abdul Malek Al Hariri

Förnamn: Abdul Malek

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Hariri

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-03-25

Gatuadress: Fågelsångsvägen 8

Postnummer: 473 33

Postort: Henån

Distrikt: Röra

Församling: Röra församling (142102)

Kommun: Orust (1421)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Abdul Malek Al Hariri är en 19 årig man och bosatt på Fågelsångsvägen 8 i Henån. Hans bostad är en villa på 127 kvm . Han flyttade in på adressen den 25 mars 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 116 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Abdul Malek Al Hariri?

Vad tjänar Abdul Malek?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Abdul Maleks
Kreditstatus?

Nyfiken på Abdul Maleks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fågelsångsvägen 8

Latitud: 58.237652   |   Longitud: 11.674925

Registrerat på adressen


Fågelsångsvägen 8
473 33 Henån

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Abdul Malek kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Abdul Malek hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Abdul Maleks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 127 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Abdul Malek har inga bolagsengagemang


Mer om Abdul Malek


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

19 år (och 76 dagar)

Födelsedag

04 maj (en tisdag om 289 dagar)

Födelsedatum

2007-05-04 (en fredag för 7 016 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 289 dagar (en tisdag)

Abdul Malek Al Hariri är en 19 årig man och bosatt på Fågelsångsvägen 8 i Henån. Hans bostad är en villa på 127 kvm . Han flyttade in på adressen den 25 mars 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 116 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Abdul Maleks bostadsområde, på postnummer 473 33, är 427 830 kr per år och 2,26 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Orust där Abdul Maleks ingår. Abdul Maleks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.

Abdul Malek bor tillsammans med 3 personer: Riham Al Zohbi , Hassan Al Hariri , Mohannad Al Hariri . Abdul Malek är inte gift.

Abdul Maleks nästa födelsedag är om 289 dagar då han fyller 20 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 166 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 289 dagar (en tisdag).

Abdul Malek har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Abdul Malek i Sverige Abdul Hasbini i Örebro, Malek Umdi Mahmoud i Malmö och Malek Abdi i Angered.

Informationen om Abdul Malek kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Abdul Malek Al Hariri