7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Katarina Charlotta Blokker

Årsinkomst: Kolla Katarinas lön anonymt

Personnummer: 20070521- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 19 år

Födelsedag: 21 maj 2007

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 25 november

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Katarina Charlotta Blokker

Förnamn: Katarina Charlotta

Tilltalsnamn: Katarina

Efternamn: Blokker

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-05-21

Gatuadress: Lambarudd 2

Postnummer: 178 93

Postort: Drottningholm

Distrikt: Lovö

Församling: Lovö församling (012504)

Kommun: Ekerö (0125)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Katarina

Katarina Blokker är 19 år och bosatt på Lambarudd 2 i Drottningholm. Hon bor i en villa på 146 kvm . Där har hon bott i 19 år och 57 dagar sedan hon flyttade in den 21 maj 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Katarina

Informationen om Katarina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Katarina Blokker?

Vad tjänar Katarina?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Katarinas
Kreditstatus?

Nyfiken på Katarinas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lambarudd 2

Latitud: 59.350598   |   Longitud: 17.815049

Registrerat på adressen


Lambarudd 2
178 93 Drottningholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Katarina kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Katarina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Katarinas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 146 kvm

Byggår: 1987

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Katarina har inga bolagsengagemang


Mer om Katarina


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

19 år (och 57 dagar)

Födelsedag

21 maj (en fredag om 308 dagar)

Födelsedatum

2007-05-21 (en måndag för 6 997 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 308 dagar (en fredag)

Katarina Blokker är 19 år och bosatt på Lambarudd 2 i Drottningholm. Hon bor i en villa på 146 kvm . Där har hon bott i 19 år och 57 dagar sedan hon flyttade in den 21 maj 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 178 93, är medelinkomsten 709 845 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,90 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Katarina ingår. Katarinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 49.

Katarina bor tillsammans med 4 personer: Hjalmar Blokker , Robin Frederik Blokker , Jacquelien Francien Blokker , Eddie Westbroek . Hon är inte gift.

Katarina fyller 20 år om 308 dagar och har namnsdag om 131 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 20 år om 308 dagar (en fredag).

Namnet Katarina är 'Grekiskt namn av ovisst ursprung (ofta förbundet med grekiskans katharo´s ’ren, kysk’)'.

Katarina har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Katarina i Sverige Katarina Ahlström i Nacka, Katarina Martinson i Stockholm och Katarina Ageborg i Göteborg.

Informationen om Katarina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Katarina Blokker