7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Anya Rasor
Årsinkomst: Kolla Anyas lön anonymt
Personnummer: 20070528-
Ålder: 19 år
Födelsedag: 28 maj 2007
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Anya Rasor
Förnamn: Anya
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Rasor
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-09-17
Gatuadress: Järdalavägen 154
Postnummer: 589 27
Postort: Linköping
Distrikt: Landeryd
Församling: Landeryds församling (058003)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Anya Rasor är 19 år gammal och bor på Järdalavägen 154 i Linköping. Hennes bostad är ett radhus på 110 kvm . Där har hon bott i 3 år och 289 dagar sedan hon flyttade in den 17 september 2022. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Järdalavägen 154
Registrerat på adressen
589 27 Linköping
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anya kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anya hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anyas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 110 kvm
Byggår: 1975
Bolagsengagemang | 0 st
Anya har inga bolagsengagemang
Mer om Anya
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
19 år (och 36 dagar)
Födelsedag
28 maj (en fredag om 329 dagar)
Födelsedatum
2007-05-28 (en måndag för 6 976 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 329 dagar (en fredag)
Anya Rasor är 19 år gammal och bor på Järdalavägen 154 i Linköping. Hennes bostad är ett radhus på 110 kvm . Där har hon bott i 3 år och 289 dagar sedan hon flyttade in den 17 september 2022. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 589 27, som är Anyas bostadsområde, är medelinkomsten 374 092 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,39 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Anyas ingår. Anyas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 329.
Anya bor tillsammans med 2 personer: Hazhan Wria Rasor , Soran Rasor . Anya är inte gift.
Anya har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 329 dagar då hon fyller 20 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 329 dagar (en fredag).
Anya har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anya i Sverige Anya Feltreuter i Linköping, Anya Kihl i Kumla och Anya Klöfving i Vega.
Informationen om Anya kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anya Rasor
Var bor Anya?
Hur gammal är Anya?
Anya Rasor är 19 år gammal och föddes den 28 maj 2007. Hon fyller 20 år den 28 maj.
Har Anya några bolagsengagemang?
Anya har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Anya några fordon?
Är Anya gift?
Anya är inte gift.
Vilket telefonnummer har Anya?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anya.
Vilket stjärntecken har Anya?
Anya har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Anya folkbokförd?
Anya Rasor är folkbokförd i Linköping kommun.
Vilket län tillhör Anya?
Anya Rasor tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Anya?
Anya Rasor tillhör Landeryds församling.