7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-23

Salim Omar Salum Abdallah Al-Kithiri

Årsinkomst: Kolla Salims lön anonymt

Personnummer: 20070610- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 19 år

Födelsedag: 10 juni 2007

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Salim Omar Salum Abdallah Al-Kithiri

Förnamn: Salim Omar

Tilltalsnamn: Salim

Efternamn: Salum Abdallah Al-Kithiri

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-11-22

Gatuadress: Håkantorpsgatan 151

Postnummer: 724 76

Postort: Västerås

Distrikt: Lundby

Församling: Västerås Lundby församling (198002)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Salim

Salim Salum Abdallah Al-Kithiri är en man på 19 år som bor på Håkantorpsgatan 151 i Västerås. Salims bostad är en villa med 4 rum på 96 kvm . Där har han bott i 243 dagar sedan han flyttade in den 22 november 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Salim

Informationen om Salim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Salim Salum Abdallah Al-Kithiri?

Vad tjänar Salim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Salims
Kreditstatus?

Nyfiken på Salims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Håkantorpsgatan 151

Latitud: 59.598028   |   Longitud: 16.456280

Registrerat på adressen


Håkantorpsgatan 151
724 76 Västerås

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
SERENGETI FOOTBALL CLUB Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Salim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Salim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Salims bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Villa

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 96 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Salim har inga bolagsengagemang


Mer om Salim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

19 år (och 43 dagar)

Födelsedag

10 juni (en torsdag om 322 dagar)

Födelsedatum

2007-06-10 (en söndag för 6 983 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 322 dagar (en torsdag)

Salim Salum Abdallah Al-Kithiri är en man på 19 år som bor på Håkantorpsgatan 151 i Västerås. Salims bostad är en villa med 4 rum på 96 kvm . Där har han bott i 243 dagar sedan han flyttade in den 22 november 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Salims postnummer, 724 76, är medelinkomsten 366 533 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,70 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Salim och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Salim ingår. Salims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 282.

Salim bor tillsammans med 2 personer: Omar Salum Abdallah Al-Kithiri , Bilikisa Abdalah Mohamed . Han är inte gift.

På Salims nästa födelsedag fyller han 20 år. Den inträffar om 322 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 322 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 162 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Salim har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Salim i Sverige Salim Saab i Karlshamn, Salim Chowdhury i Uppsala och Salim Ali i Vällingby.

Informationen om Salim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Salim Salum Abdallah Al-Kithiri