7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-14

Hassan Sahib Tahir

Årsinkomst: Kolla Hassans lön anonymt

Personnummer: 20070619- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 19 juni 2007

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Hassan Sahib Tahir

Förnamn: Hassan Sahib

Tilltalsnamn: Hassan

Efternamn: Tahir

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-06-19

Gatuadress: Hammarkulletorget 38 lgh 1502

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 424 37

Postort: Angered

Distrikt: Angered

Församling: Angereds församling (148034)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hassan

Hassan Tahir är en man på 18 år som bor på Hammarkulletorget 38 lgh 1502 i Angered. Hassans bostad är en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i 18 år och 360 dagar sedan han flyttade in den 19 juni 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hassan

Informationen om Hassan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hassan Tahir?

Vad tjänar Hassan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hassans
Kreditstatus?

Nyfiken på Hassans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hammarkulletorget 38 lgh 1502

Latitud: 57.778848   |   Longitud: 12.038807

Registrerat på adressen


Hammarkulletorget 38 lgh 1502
424 37 Angered

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hassan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hassan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hassans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 81 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hassan har inga bolagsengagemang


Mer om Hassan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 360 dagar)

Födelsedag

19 juni (en fredag om 5 dagar)

Födelsedatum

2007-06-19 (en tisdag för 6 935 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 5 dagar (en lördag)

Hassan Tahir är en man på 18 år som bor på Hammarkulletorget 38 lgh 1502 i Angered. Hassans bostad är en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i 18 år och 360 dagar sedan han flyttade in den 19 juni 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Hassans postnummer, 424 37, är medelinkomsten 220 520 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,57 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hassan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Hassan ingår. Hassans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 160.

Hassan bor tillsammans med 3 personer: Zinab Mataab , Zahraa Tahir , Sahib Ali Tahir . Han är inte gift.

På Hassans nästa födelsedag fyller han 19 år. Den inträffar om 5 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 5 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 201 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Hassan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hassan i Sverige Hassan Shabana i Västerås, Hassan Afrah i Norsborg och Hassan Abdo i Malmö.

Informationen om Hassan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.