7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Jacob Ingemar Alwar Anders Larsson

Årsinkomst: Kolla Jacobs lön anonymt

Personnummer: 20070621- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 19 år

Födelsedag: 21 juni 2007

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 3 juni

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Jacob Ingemar Alwar Anders Larsson

Förnamn: Jacob Ingemar Alwar Anders

Tilltalsnamn: Jacob

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-04-25

Gatuadress: Tranbärsstigen 16 H

Postnummer: 645 43

Postort: Strängnäs

Distrikt: Strängnäs domkyrkodistrikt

Församling: Strängnäs domkyrkoförsamling med Aspö (048601)

Kommun: Strängnäs (0486)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jacob

Jacob Larsson är 19 år och bosatt på Tranbärsstigen 16 H i Strängnäs. Han bor i ett radhus på 115 kvm . Där har han bott i 2 år och 68 dagar sedan han flyttade in den 25 april 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jacob

Informationen om Jacob kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jacob Larsson?

Vad tjänar Jacob?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jacobs
Kreditstatus?

Nyfiken på Jacobs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tranbärsstigen 16 H

Latitud: 59.364803   |   Longitud: 17.016738

Registrerat på adressen


Tranbärsstigen 16 H
645 43 Strängnäs

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jacob kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jacob hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jacobs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 115 kvm

Byggår: 1979

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jacob har inga bolagsengagemang


Mer om Jacob


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

19 år (och 11 dagar)

Födelsedag

21 juni (en måndag om 354 dagar)

Födelsedatum

2007-06-21 (en torsdag för 6 951 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 354 dagar (en måndag)

Jacob Larsson är 19 år och bosatt på Tranbärsstigen 16 H i Strängnäs. Han bor i ett radhus på 115 kvm . Där har han bott i 2 år och 68 dagar sedan han flyttade in den 25 april 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 645 43, är medelinkomsten 370 911 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,33 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Strängnäs där Jacob ingår. Jacobs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 39.

Jacob bor tillsammans med Jonas Larsson. Han har bott på Tranbärsstigen 16 H i totalt 17 år och 1 dag sedan han först registrerades på adressen den 1 juli 2009. Han är inte gift.

Jacob fyller 20 år om 354 dagar och har namnsdag om 336 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 20 år om 354 dagar (en måndag).

Namnet Ingemar är 'Nordiskt (germanskt) namn, sammansatt av gudanamnet Ing och ett ord med bet. ’berömd’'.

Jacob har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jacob i Sverige Jacob Sandström i Lidingö, Jacob Felländer i Saltsjöbaden och Jacob Hård af Segerstad i Enskede.

Informationen om Jacob kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jacob Larsson