7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Axel Malmsten

Årsinkomst: Kolla Axels lön anonymt

Personnummer: 20070622- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 19 år

Födelsedag: 22 juni 2007

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 16 juni

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Axel Malmsten

Förnamn: Axel

Tilltalsnamn: Axel

Efternamn: Malmsten

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2009-03-06

Gatuadress: Påarps Björkväg 3

Postnummer: 305 95

Postort: Halmstad

Distrikt: Trönninge

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Axel

Axel Malmsten är 19 år och bosatt på Påarps Björkväg 3 i Halmstad. Där har han bott i 17 år och 109 dagar sedan han flyttade in den 6 mars 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Axel

Informationen om Axel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Axel Malmsten?

Vad tjänar Axel?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Axels
Kreditstatus?

Nyfiken på Axels Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Påarps Björkväg 3
305 95 Halmstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Axel kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Axel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Axel har inga bolagsengagemang


Mer om Axel


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

19 år (och 1 dag)

Födelsedag

22 juni (en tisdag om 364 dagar)

Födelsedatum

2007-06-22 (en fredag för 6 941 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 364 dagar (en tisdag)

Axel Malmsten är 19 år och bosatt på Påarps Björkväg 3 i Halmstad. Där har han bott i 17 år och 109 dagar sedan han flyttade in den 6 mars 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 305 95, är medelinkomsten 550 347 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,27 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Axel ingår. Axels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 210.

Axel bor tillsammans med 5 personer: Stefan Johansson , Jens Johansson , Maria Malmsten , Markus Malmsten , Jesper Johansson . Han är inte gift.

Axel fyller 20 år om 364 dagar och har namnsdag om 358 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 20 år om 364 dagar (en tisdag).

Namnet Axel är 'Nordisk ombildning av det bibliska namnet A´bsalon ’fadern är välgång’'.

Axel har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Axel i Sverige Axel Berggren i Stockholm, Axel Conradi i Åkersberga och Axel Insulander i Österskär.

Informationen om Axel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Axel Malmsten