7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-29

Dennis Alexander Olsson Åslund

Årsinkomst: Kolla Dennis lön anonymt

Personnummer: 20070627- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 19 år

Födelsedag: 27 juni 2007

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 7 augusti

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Dennis Alexander Olsson Åslund

Förnamn: Dennis Alexander

Tilltalsnamn: Dennis

Efternamn: Åslund

Mellannamn: Olsson

Folkbokföring

Adressändring: 2007-06-27

Gatuadress: Sinarvsvägen 18

Postnummer: 792 90

Postort: Sollerön

Distrikt: Sollerön

Församling: Mora församling (206201)

Kommun: Mora (2062)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Dennis

Dennis Olsson Åslund är 19 år gammal och bor på Sinarvsvägen 18 i Sollerön. Hans bostad är en villa på 86 kvm . Där har han bott i 19 år och 32 dagar sedan han flyttade in den 27 juni 2007. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Dennis

Informationen om Dennis kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Dennis Åslund?

Vad tjänar Dennis?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Dennis
Kreditstatus?

Nyfiken på Dennis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sinarvsvägen 18

Latitud: 60.919022   |   Longitud: 14.610785

Registrerat på adressen


Sinarvsvägen 18
792 90 Sollerön

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
DALMATINER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2004-09-06 (21 år) Ägare Ann-Sofie Åslund Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2004-09-06 (21 år) Ann-Sofie Åslund Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Dennis kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Dennis hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Dennis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 86 kvm

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Dennis har inga bolagsengagemang


Mer om Dennis


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

19 år (och 32 dagar)

Födelsedag

27 juni (en söndag om 333 dagar)

Födelsedatum

2007-06-27 (en onsdag för 6 972 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 333 dagar (en söndag)

Dennis Olsson Åslund är 19 år gammal och bor på Sinarvsvägen 18 i Sollerön. Hans bostad är en villa på 86 kvm . Där har han bott i 19 år och 32 dagar sedan han flyttade in den 27 juni 2007. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 792 90, som är Dennis bostadsområde, är medelinkomsten 375 628 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,44 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Mora där Dennis ingår. Dennis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 44.

Dennis bor tillsammans med 2 personer: Ulf Olsson , Ann-Sofie Åslund . På adressen finns också en hund registrerad som Dennis inte är ägare till. Dennis är inte gift.

Dennis har namnsdag om 9 dagar och nästa födelsedag inträffar om 333 dagar då han fyller 20 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 333 dagar (en söndag).

Namnet Dennis är 'Engelsk form av helgonnamnet Diony´sius (av grekiskans Diony´sios ’den till Dionysos vigde’)'.

Dennis har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dennis i Sverige Dennis Johansson i Hallsberg, Dennis Vestholm i Kalmar och Dennis Hall i Luleå.

Informationen om Dennis kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Dennis Olsson Åslund