7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Pablo José Albornoz Leiva

Årsinkomst: Kolla Pablos lön anonymt

Personnummer: 20070724- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 24 juli 2007

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 25 januari

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Pablo José Albornoz Leiva

Förnamn: Pablo José

Tilltalsnamn: Pablo

Efternamn: Albornoz Leiva

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-05-12

Gatuadress: Blockstensvägen 14

Postnummer: 802 62

Postort: Gävle

Distrikt: Gävle Tomas

Församling: Gävle församling (218001)

Kommun: Gävle (2180)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Pablo

Pablo Albornoz Leiva är en 18 årig man och bosatt på Blockstensvägen 14 i Gävle. Hans bostad är en villa på 140 kvm . Han flyttade in på adressen den 12 maj 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 59 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Pablo

Informationen om Pablo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Pablo Albornoz Leiva?

Vad tjänar Pablo?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Pablos
Kreditstatus?

Nyfiken på Pablos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Blockstensvägen 14

Latitud: 60.657420   |   Longitud: 17.147867

Registrerat på adressen


Blockstensvägen 14
802 62 Gävle

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Pablo kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Pablo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Pablos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 140 kvm

Byggår: 1956

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Pablo har inga bolagsengagemang


Mer om Pablo


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 351 dagar)

Födelsedag

24 juli (en fredag om 14 dagar)

Födelsedatum

2007-07-24 (en tisdag för 6 926 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 14 dagar (en lördag)

Pablo Albornoz Leiva är en 18 årig man och bosatt på Blockstensvägen 14 i Gävle. Hans bostad är en villa på 140 kvm . Han flyttade in på adressen den 12 maj 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 59 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Pablos bostadsområde, på postnummer 802 62, är 292 404 kr per år och 9,95 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Gävle där Pablos ingår. Pablos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.

Pablo bor tillsammans med 3 personer: Sebastian Oleg Albornoz Leiva , Elena Bratko , Jörgen Pierrou . Pablo är inte gift.

Pablos nästa födelsedag är om 14 dagar då han fyller 19 år. Hans namnsdag är om 199 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 14 dagar (en lördag).

Pablo har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Pablo i Sverige Pablo Caicedo Lopez i Strömstad, Pablo Davison Pertussatti i Järfälla och Pablo Torrillas i Glumslöv.

Informationen om Pablo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Pablo Albornoz Leiva