7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Steffan Mudahama

Årsinkomst: Kolla Steffans lön anonymt

Personnummer: 20070729- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 29 juli 2007

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 26 december

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Steffan Mudahama

Förnamn: Steffan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Mudahama

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-11-01

Gatuadress: Hökvägen 37

Postnummer: 341 42

Postort: Ljungby

Distrikt: Ljungby

Församling: Ljungby Maria församling (078120)

Kommun: Ljungby (0781)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Steffan Mudahama är en man på 18 år som bor på Hökvägen 37 i Ljungby. bostad är en villa på 126 kvm . Där har han bott i 8 år och 243 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Steffan Mudahama?

Vad tjänar Steffan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Steffans
Kreditstatus?

Nyfiken på Steffans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hökvägen 37

Latitud: 56.821058   |   Longitud: 13.935008

Registrerat på adressen


Hökvägen 37
341 42 Ljungby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Steffan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Steffan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Steffans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 126 kvm

Byggår: 1979

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Steffan har inga bolagsengagemang


Mer om Steffan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 338 dagar)

Födelsedag

29 juli (en onsdag om 27 dagar)

Födelsedatum

2007-07-29 (en söndag för 6 913 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 27 dagar (en torsdag)

Steffan Mudahama är en man på 18 år som bor på Hökvägen 37 i Ljungby. bostad är en villa på 126 kvm . Där har han bott i 8 år och 243 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Steffans postnummer, 341 42, är medelinkomsten 378 881 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,42 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Steffan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ljungby där Steffan ingår. Steffans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 41.

Steffan bor tillsammans med 4 personer: Adidja Maussein , Matygayo Mudahama , Bora Mudahama , Delphin Hyawehinyi Mudahama . Han är inte gift.

På Steffans nästa födelsedag fyller han 19 år. Den inträffar om 27 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 27 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 177 dagar.

Steffan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Steffan i Sverige Steffan Lundberg i Stockholm, Steffan Johansson i Blomstermåla och Steffan Sjösten i Påskallavik.

Informationen om Steffan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Steffan Mudahama