7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Clara Ulrika Filippa Ingvarsson
Årsinkomst: Kolla Claras lön anonymt
Personnummer: 20070731-
Ålder: 18 år
Födelsedag: 31 juli 2007
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 4 juli
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Clara Ulrika Filippa Ingvarsson
Förnamn: Clara Ulrika Filippa
Tilltalsnamn: Clara
Efternamn: Ingvarsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-09-28
Gatuadress: Hagby 421
Postnummer: 755 78
Postort: Vänge
Distrikt: Hagby
Församling: Hagby församling (038007)
Kommun: Uppsala (0380)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Clara
Clara Ingvarsson är 18 år och bosatt på Hagby 421 i Vänge. Hon bor i en villa på 112 kvm . Där har hon bott i 16 år och 261 dagar sedan hon flyttade in den 28 september 2009. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Clara
Informationen om Clara kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hagby 421
Registrerat på adressen
755 78 Vänge
Personer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Clara kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Clara hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Claras bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 112 kvm
Byggår: 1983
Bolagsengagemang | 0 st
Clara har inga bolagsengagemang
Mer om Clara
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
18 år (och 320 dagar)
Födelsedag
31 juli (en fredag om 45 dagar)
Födelsedatum
2007-07-31 (en tisdag för 6 895 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 1 år och 45 dagar (en lördag)
Clara Ingvarsson är 18 år och bosatt på Hagby 421 i Vänge. Hon bor i en villa på 112 kvm . Där har hon bott i 16 år och 261 dagar sedan hon flyttade in den 28 september 2009. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 755 78, är medelinkomsten 447 819 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,81 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Clara ingår. Claras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 437.
Clara bor tillsammans med 2 personer: Anders Ingvarsson , Karin Ingvarsson . Hon är inte gift.
Clara fyller 19 år om 45 dagar och har namnsdag om 18 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 20 år om 1 år och 45 dagar (en lördag).
Namnet Ulrika är 'Femininform av Ulrik'.
Clara har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Clara i Sverige Clara Lidström i Tvärålund, Clara Kempel i Farsta och Clara Diefke i Falun.
Informationen om Clara kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.