7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Ken Edwin Larsson
Årsinkomst: Kolla Kens lön anonymt
Personnummer: 20070810-
Ålder: 18 år
Födelsedag: 10 augusti 2007
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 22 mars
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Ken Edwin Larsson
Förnamn: Ken Edwin
Tilltalsnamn: Ken
Efternamn: Larsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-06-14
Gatuadress: Dagsländevägen 1
Postnummer: 374 51
Postort: Asarum
Distrikt: Asarum
Församling: Asarum-Ringamåla församling (108205)
Kommun: Karlshamn (1082)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ken
Ken Larsson är en man på 18 år som bor på Dagsländevägen 1 i Asarum. Kens bostad är en villa på 136 kvm . Där har han bott i 7 år och 14 dagar sedan han flyttade in den 14 juni 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ken
Informationen om Ken kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Dagsländevägen 1
Registrerat på adressen
374 51 Asarum
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2021-01-12 (5 år) Ägare Miki Tomita Larsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2021-01-12 (5 år) | Miki Tomita Larsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ken kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ken hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kens bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 136 kvm
Byggår: 1981
Bolagsengagemang | 0 st
Ken har inga bolagsengagemang
Mer om Ken
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
18 år (och 322 dagar)
Födelsedag
10 augusti (en måndag om 43 dagar)
Födelsedatum
2007-08-10 (en fredag för 6 897 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 1 år och 43 dagar (en tisdag)
Ken Larsson är en man på 18 år som bor på Dagsländevägen 1 i Asarum. Kens bostad är en villa på 136 kvm . Där har han bott i 7 år och 14 dagar sedan han flyttade in den 14 juni 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Kens postnummer, 374 51, är medelinkomsten 400 940 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,70 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ken och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlshamn där Ken ingår. Kens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 46.
Ken bor tillsammans med 3 personer: Ludwig Larsson , Nobu Larsson , Miki Tomita Larsson . På adressen finns en hund (som Ken inte är ägare till). Han är inte gift.
På Kens nästa födelsedag fyller han 19 år. Den inträffar om 43 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 43 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 267 dagar.
Ken har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ken i Sverige Ken Gerhardsson i Stockholm, Ken Wennerholm i Öjersjö och Ken Moberg i Mölndal.
Informationen om Ken kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ken Larsson
Var bor Ken?
Hur gammal är Ken?
Ken Larsson är 18 år gammal och föddes den 10 augusti 2007. Han fyller 19 år den 10 augusti.
Har Ken några bolagsengagemang?
Ken har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ken några fordon?
Är Ken gift?
Ken är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ken?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ken.
Vilket stjärntecken har Ken?
Ken har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Ken folkbokförd?
Ken Larsson är folkbokförd i Karlshamn kommun.
Vilket län tillhör Ken?
Ken Larsson tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Ken?
Ken Larsson tillhör Asarum-Ringamåla församling.