7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Rehanna Ahmadi

Årsinkomst: Kolla Rehannas lön anonymt

Personnummer: 20070822- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 22 augusti 2007

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Rehanna Ahmadi

Förnamn: Rehanna

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ahmadi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-07-01

Gatuadress: Lovisas gata 14

Postnummer: 218 51

Postort: Klagshamn

Distrikt: Västra Klagstorp

Församling: Limhamns församling (128007)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Rehanna Ahmadi är 18 år och bosatt på Lovisas gata 14 i Klagshamn. Hon bor i en villa på 125 kvm . Där har hon bott i 4 år och 12 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rehanna Ahmadi?

Vad tjänar Rehanna?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rehannas
Kreditstatus?

Nyfiken på Rehannas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lovisas gata 14

Latitud: 55.530928   |   Longitud: 12.933098

Registrerat på adressen


Lovisas gata 14
218 51 Klagshamn

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rehanna kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rehanna hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rehannas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 125 kvm

Byggår: 2006

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rehanna har inga bolagsengagemang


Mer om Rehanna


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 325 dagar)

Födelsedag

22 augusti (en lördag om 40 dagar)

Födelsedatum

2007-08-22 (en onsdag för 6 900 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 40 dagar (en söndag)

Rehanna Ahmadi är 18 år och bosatt på Lovisas gata 14 i Klagshamn. Hon bor i en villa på 125 kvm . Där har hon bott i 4 år och 12 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 218 51, är medelinkomsten 544 966 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,45 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Rehanna ingår. Rehannas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 331.

Rehanna bor tillsammans med 3 personer: Jamillah Hotak , Tania Ahmadi , Qudratullah Ahmadi . Hon är inte gift.

Rehanna fyller 19 år om 40 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 172 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 20 år om 1 år och 40 dagar (en söndag).

Rehanna har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rehanna i Sverige Rehanna Sabani i Norrköping, Rehanna Gerleman i Stockholm och Rehanna Svedin Ollerstam i Malmö.

Informationen om Rehanna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rehanna Ahmadi