7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-19
Léon Sebastian Johansson
Årsinkomst: Kolla Léons lön anonymt
Personnummer: 20070914-
Ålder: 18 år
Födelsedag: 14 september 2007
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 20 januari
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Léon Sebastian Johansson
Förnamn: Léon Sebastian
Tilltalsnamn: Léon
Efternamn: Johansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2013-10-29
Gatuadress: Lovsjövägen 29
Postnummer: 556 33
Postort: Jönköping
Distrikt: Barnarp
Församling: Barnarp-Ödestugu församling (068016)
Kommun: Jönköping (0680)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Léon
Léon Johansson är en 18 årig man och bosatt på Lovsjövägen 29 i Jönköping. Hans bostad är en villa på 130 kvm . Han flyttade in på adressen den 29 oktober 2013 och har sammanlagt bott där i 12 år och 233 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Léon
Informationen om Léon kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lovsjövägen 29
Registrerat på adressen
556 33 Jönköping
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 7 st
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Léon kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Léon hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Léons bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 130 kvm
Byggår: 1937
Bolagsengagemang | 0 st
Léon har inga bolagsengagemang
Mer om Léon
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
18 år (och 278 dagar)
Födelsedag
14 september (en måndag om 87 dagar)
Födelsedatum
2007-09-14 (en fredag för 6 853 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 1 år och 87 dagar (en tisdag)
Léon Johansson är en 18 årig man och bosatt på Lovsjövägen 29 i Jönköping. Hans bostad är en villa på 130 kvm . Han flyttade in på adressen den 29 oktober 2013 och har sammanlagt bott där i 12 år och 233 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Léons bostadsområde, på postnummer 556 33, är 355 242 kr per år och 2,91 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Léons ingår. Léons lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 187.
Léon bor tillsammans med 3 personer: Nathalie Radojkovic , Linus Johansson , Lowe White Johansson . Det finns också 7 hundar i bostaden. Léon är inte gift.
Léons nästa födelsedag är om 87 dagar då han fyller 19 år. Hans namnsdag är om 215 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 87 dagar (en tisdag).
Namnet Sebastian är 'Latinskt helgonnamn (Sebastia´nus), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vördade’'.
Léon har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Léon i Sverige Léon Larsson i Göteborg, Léon Jonasson Hultman i Karlstad och Léon Knapp Ericson i Stockholm.
Informationen om Léon kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Léon Johansson
Var bor Léon?
Hur gammal är Léon?
Léon Johansson är 18 år gammal och föddes den 14 september 2007. Han fyller 19 år den 14 september.
Har Léon några bolagsengagemang?
Léon har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Léon några fordon?
Är Léon gift?
Léon är inte gift.
Vilket telefonnummer har Léon?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Léon.
Vilket stjärntecken har Léon?
Léon har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Léon folkbokförd?
Léon Johansson är folkbokförd i Jönköping kommun.
Vilket län tillhör Léon?
Léon Johansson tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Léon?
Léon Johansson tillhör Barnarp-Ödestugu församling.