7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Holger Markus Önneby

Årsinkomst: Kolla Holgers lön anonymt

Personnummer: 20070917- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 17 september 2007

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 mars

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Holger Markus Önneby

Förnamn: Holger Markus

Tilltalsnamn: Holger

Efternamn: Önneby

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-12-08

Gatuadress: Bårestorp Västergård 1

Postnummer: 567 91

Postort: Vaggeryd

Distrikt: Svenarum

Församling: Svenarums församling (066506)

Kommun: Vaggeryd (0665)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Holger

Holger Önneby är 18 år gammal och bor på Bårestorp Västergård 1 i Vaggeryd. Där har han bott i 14 år och 196 dagar sedan han flyttade in den 8 december 2011. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Holger

Informationen om Holger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Holger Önneby?

Vad tjänar Holger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Holgers
Kreditstatus?

Nyfiken på Holgers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bårestorp Västergård 1

Latitud: 57.488191   |   Longitud: 14.212269

Registrerat på adressen


Bårestorp Västergård 1
567 91 Vaggeryd



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Holger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Holger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Holger har inga bolagsengagemang


Mer om Holger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 278 dagar)

Födelsedag

17 september (en torsdag om 87 dagar)

Födelsedatum

2007-09-17 (en måndag för 6 853 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 87 dagar (en fredag)

Holger Önneby är 18 år gammal och bor på Bårestorp Västergård 1 i Vaggeryd. Där har han bott i 14 år och 196 dagar sedan han flyttade in den 8 december 2011. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 567 91, som är Holgers bostadsområde, är medelinkomsten 472 972 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,64 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Vaggeryd där Holgers ingår. Holgers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.

Holger bor tillsammans med 3 personer: Klara Magnusson , Simon Larsson-Utas , Markus Önneby . Holger är inte gift.

Holger har namnsdag om 281 dagar och nästa födelsedag inträffar om 87 dagar då han fyller 19 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 87 dagar (en fredag).

Namnet Holger är 'Nordiskt namn, sammansatt av ord med bet. ’holme’ och ’spjut’'.

Holger har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Holger i Sverige Holger Berg Luuk i Stockholm, Holger Gunnarsson i Onsala och Holger Wendt i Löderup.

Informationen om Holger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Holger Önneby