7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-22
Sebastian Gustav Sven Svensson
Årsinkomst: Kolla Sebastians lön anonymt
Personnummer: 20070923-
Ålder: 18 år
Födelsedag: 23 september 2007
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 20 januari
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Sebastian Gustav Sven Svensson
Förnamn: Sebastian Gustav Sven
Tilltalsnamn: Sebastian
Efternamn: Svensson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2017-10-23
Gatuadress: Jönköpingsgatan 77 B lgh 1107
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 7 från vänster
Postnummer: 252 50
Postort: Helsingborg
Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf
Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)
Kommun: Helsingborg (1283)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Sebastian
Sebastian Svensson är en 18 årig man och bosatt på Jönköpingsgatan 77 B lgh 1107 i Helsingborg. Han flyttade in på adressen den 23 oktober 2017 och har sammanlagt bott där i 8 år och 242 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sebastian
Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Jönköpingsgatan 77 B lgh 1107
Registrerat på adressen
252 50 Helsingborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sebastian kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sebastian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Sebastian har inga bolagsengagemang
Mer om Sebastian
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
18 år (och 272 dagar)
Födelsedag
23 september (en onsdag om 93 dagar)
Födelsedatum
2007-09-23 (en söndag för 6 847 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 1 år och 93 dagar (en torsdag)
Sebastian Svensson är en 18 årig man och bosatt på Jönköpingsgatan 77 B lgh 1107 i Helsingborg. Han flyttade in på adressen den 23 oktober 2017 och har sammanlagt bott där i 8 år och 242 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Sebastians bostadsområde, på postnummer 252 50, är 381 473 kr per år och 4,76 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Sebastians ingår. Sebastians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 78.
Sebastian bor tillsammans med 2 personer: Sven Bertil Svensson , Anneli Svensson . Sebastian är inte gift.
Sebastians nästa födelsedag är om 93 dagar då han fyller 19 år. Hans namnsdag är om 212 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 93 dagar (en torsdag).
Namnet Sebastian är 'Latinskt helgonnamn (Sebastia´nus), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vördade’'.
Sebastian har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sebastian i Sverige Sebastian Lundborg i Stockholm, Sebastian Hammarberg i Kungsgården och Sebastian Lindqvist i Stockholm.
Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sebastian Svensson
Var bor Sebastian?
Hur gammal är Sebastian?
Sebastian Svensson är 18 år gammal och föddes den 23 september 2007. Han fyller 19 år den 23 september.
Har Sebastian några bolagsengagemang?
Sebastian har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sebastian några fordon?
Är Sebastian gift?
Sebastian är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sebastian?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sebastian.
Vilket stjärntecken har Sebastian?
Sebastian har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Sebastian folkbokförd?
Sebastian Svensson är folkbokförd i Helsingborg kommun.
Vilket län tillhör Sebastian?
Sebastian Svensson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Sebastian?
Sebastian Svensson tillhör Helsingborgs Gustav Adolfs församling.