7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Alina Phasuda
Årsinkomst: Kolla Alinas lön anonymt
Personnummer: 20070925-
Ålder: 18 år
Födelsedag: 25 september 2007
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 5 september
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Alina Phasuda
Förnamn: Alina
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Phasuda
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-07-16
Gatuadress: Konditorivägen 54
Postnummer: 437 33
Postort: Lindome
Distrikt: Lindome
Församling: Lindome församling (148103)
Kommun: Mölndal (1481)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Alina Phasuda är en 18 årig kvinna bosatt i Mölndal kommun. Hon bor i ett radhus på 88 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 5 år och 353 dagar sedan 16 juli 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Konditorivägen 54
Registrerat på adressen
437 33 Lindome
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Mats Axel Lindberg (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Mats Axel Lindberg (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Alina kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Alina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Alinas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 88 kvm
Byggår: 1977
Bolagsengagemang | 0 st
Alina har inga bolagsengagemang
Mer om Alina
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
18 år (och 282 dagar)
Födelsedag
25 september (en fredag om 83 dagar)
Födelsedatum
2007-09-25 (en tisdag för 6 857 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 1 år och 83 dagar (en lördag)
Alina Phasuda är en 18 årig kvinna bosatt i Mölndal kommun. Hon bor i ett radhus på 88 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 5 år och 353 dagar sedan 16 juli 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Alinas bostadsområde, på postnummer 437 33, har 2,96 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 403 261 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Mölndal där Alinas ingår. Alinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 143.
Alina bor tillsammans med 2 personer: Kornwipha Phasuda , Mats Lindberg . Hon är inte gift.
Vill du fira Alinas födelsedag ska du gratulera henne om 83 dagar då hon fyller 19 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 63 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 20 år om 1 år och 83 dagar (en lördag).
Alina har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Alina i Sverige det senaste kvartalet är Alina Velychko i Norrköping, Alina Javadinia i Stockholm och Alina Landberg i Älta.
Informationen om Alina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Alina Phasuda
Var bor Alina?
Hur gammal är Alina?
Alina Phasuda är 18 år gammal och föddes den 25 september 2007. Hon fyller 19 år den 25 september.
Har Alina några bolagsengagemang?
Alina har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Alina några fordon?
Är Alina gift?
Alina är inte gift.
Vilket telefonnummer har Alina?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Alina.
Vilket stjärntecken har Alina?
Alina har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Alina folkbokförd?
Alina Phasuda är folkbokförd i Mölndal kommun.
Vilket län tillhör Alina?
Alina Phasuda tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Alina?
Alina Phasuda tillhör Lindome församling.