7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Razan Abou-Chakra
Årsinkomst: Kolla Razans lön anonymt
Personnummer: 20070928-
Ålder: 18 år
Födelsedag: 28 september 2007
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Razan Abou-Chakra
Förnamn: Razan
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Abou-Chakra
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-05-26
Gatuadress: Stövargränd 1 A lgh 1002
Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster
Postnummer: 737 49
Postort: Fagersta
Distrikt: Västanfors
Församling: Västanfors-Västervåla församling (198201)
Kommun: Fagersta (1982)
Län: Västmanland (19)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Razan Abou-Chakra är 18 år gammal och bor på Stövargränd 1 A lgh 1002 i Fagersta. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Där har hon bott i 6 år och 20 dagar sedan hon flyttade in den 26 maj 2020. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Stövargränd 1 A lgh 1002
Registrerat på adressen
737 49 Fagersta
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Hassan Abou Chakra (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Hassan Abou Chakra (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Razan kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Razan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Razans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 83 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 0 st
Razan har inga bolagsengagemang
Mer om Razan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
18 år (och 260 dagar)
Födelsedag
28 september (en måndag om 105 dagar)
Födelsedatum
2007-09-28 (en fredag för 6 835 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 1 år och 105 dagar (en tisdag)
Razan Abou-Chakra är 18 år gammal och bor på Stövargränd 1 A lgh 1002 i Fagersta. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Där har hon bott i 6 år och 20 dagar sedan hon flyttade in den 26 maj 2020. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 737 49, som är Razans bostadsområde, är medelinkomsten 260 673 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 15,85 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Fagersta där Razans ingår. Razans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.
Razan bor tillsammans med 2 personer: Hassan Abou Chakra , Amneh Qwedr . Razan är inte gift.
Razan har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 200 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 105 dagar då hon fyller 19 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 1 år och 105 dagar (en tisdag).
Razan har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Razan i Sverige Razan Hamzeh i Ronneby, Razan Abdallah i Västra Frölunda och Razan Rasoul i Örebro.
Informationen om Razan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.