7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Melker Jonathan Hedman
Årsinkomst: Kolla Melkers lön anonymt
Personnummer: 20070930-
Ålder: 18 år
Födelsedag: 30 september 2007
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 6 januari
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Melker Jonathan Hedman
Förnamn: Melker Jonathan
Tilltalsnamn: Melker
Efternamn: Hedman
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2007-09-30
Gatuadress: Ingelstorp 5328
Postnummer: 716 92
Postort: Fjugesta
Distrikt: Kräcklinge
Församling: Edsbergs församling (181405)
Kommun: Lekeberg (1814)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Melker
Melker Hedman är en kvinna på 18 år som bor på Ingelstorp 5328 i Fjugesta. Melkers bostad är en villa på 166 kvm . Där har hon bott i 18 år och 276 dagar sedan hon flyttade in den 30 september 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Melker
Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ingelstorp 5328
Registrerat på adressen
716 92 Fjugesta
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Melker kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Melker hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Melkers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 166 kvm
Byggår: 1981
Bolagsengagemang | 0 st
Melker har inga bolagsengagemang
Mer om Melker
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
18 år (och 276 dagar)
Födelsedag
30 september (en onsdag om 89 dagar)
Födelsedatum
2007-09-30 (en söndag för 6 851 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 1 år och 89 dagar (en torsdag)
Melker Hedman är en kvinna på 18 år som bor på Ingelstorp 5328 i Fjugesta. Melkers bostad är en villa på 166 kvm . Där har hon bott i 18 år och 276 dagar sedan hon flyttade in den 30 september 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Melkers postnummer, 716 92, är medelinkomsten 395 159 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,61 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Melker och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lekeberg där Melker ingår. Melkers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.
Melker bor tillsammans med 3 personer: Clara Hedman , Malin Hedman , Tomas Hedman . Hon är inte gift.
På Melkers nästa födelsedag fyller hon 19 år. Den inträffar om 89 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 1 år och 89 dagar (en torsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 187 dagar.
Namnet Melker är 'Tyskt namn, yngre form av Melchior (av ovisst urspr.; namn på en av de tre vise männen)'.
Melker har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Melker i Sverige Melker Isell i Staffanstorp, Melker Ahlquist i Göteborg och Melker Jernberg i Stockholm.
Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Melker Hedman
Var bor Melker?
Hur gammal är Melker?
Melker Hedman är 18 år gammal och föddes den 30 september 2007. Hon fyller 19 år den 30 september.
Har Melker några bolagsengagemang?
Melker har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Melker några fordon?
Är Melker gift?
Melker är inte gift.
Vilket telefonnummer har Melker?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Melker.
Vilket stjärntecken har Melker?
Melker har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Melker folkbokförd?
Melker Hedman är folkbokförd i Lekeberg kommun.
Vilket län tillhör Melker?
Melker Hedman tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Melker?
Melker Hedman tillhör Edsbergs församling.