7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Hugo Zeljko Linde Cavrak

Årsinkomst: Kolla Hugos lön anonymt

Personnummer: 20071005- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 5 oktober 2007

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 3 november

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Hugo Zeljko Linde Cavrak

Förnamn: Hugo Zeljko

Tilltalsnamn: Hugo

Efternamn: Cavrak

Mellannamn: Linde

Folkbokföring

Adressändring: 2007-10-05

Gatuadress: Främgärde 5

Postnummer: 507 90

Postort: Brämhult

Distrikt: Brämhult

Församling: Brämhults församling (149003)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hugo

Hugo Linde Cavrak är en 18 årig man bosatt i Borås kommun. Han bor i en villa på 120 kvm . Där har han bott i sammanlagt 18 år och 271 dagar sedan 5 oktober 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hugo

Informationen om Hugo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hugo Cavrak?

Vad tjänar Hugo?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hugos
Kreditstatus?

Nyfiken på Hugos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Främgärde 5

Latitud: 57.746753   |   Longitud: 13.035039

Registrerat på adressen


Främgärde 5
507 90 Brämhult

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hugo kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hugo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hugos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1928

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hugo har inga bolagsengagemang


Mer om Hugo


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 271 dagar)

Födelsedag

05 oktober (en måndag om 94 dagar)

Födelsedatum

2007-10-05 (en fredag för 6 846 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 94 dagar (en tisdag)

Hugo Linde Cavrak är en 18 årig man bosatt i Borås kommun. Han bor i en villa på 120 kvm . Där har han bott i sammanlagt 18 år och 271 dagar sedan 5 oktober 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Hugos bostadsområde, på postnummer 507 90, har 4,33 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 507 901 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Hugos ingår. Hugos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 189.

Hugo bor tillsammans med en 62 årig man vid namn Magnus Linde. Han registrerades på adressen den 1 juni 2004, och har bott där totalt 22 år och 32 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Hugos födelsedag ska du gratulera honom om 94 dagar då han fyller 19 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 123 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 20 år om 1 år och 94 dagar (en tisdag).

Namnet Hugo är 'Tyskt namn, kortform av bl.a. Hugibert (se Hubert)'.

Hugo har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Hugo i Sverige det senaste kvartalet är Hugo Mosshagen i Örebro, Hugo Petersson i Värnamo och Hugo Erlandsson i Göteborg.

Informationen om Hugo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hugo Linde Cavrak