7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Fredrika Linnéa Knutsen

Årsinkomst: Kolla Fredrikas lön anonymt

Personnummer: 20071018- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 18 oktober 2007

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 19 september

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Fredrika Linnéa Knutsen

Förnamn: Fredrika Linnéa

Tilltalsnamn: Fredrika

Efternamn: Knutsen

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-10-18

Gatuadress: Tryde 1605

Postnummer: 273 97

Postort: Tomelilla

Distrikt: Tryde

Församling: Tomelillabygdens församling (127005)

Kommun: Tomelilla (1270)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Fredrika

Fredrika Knutsen är 18 år gammal och bor på Tryde 1605 i Tomelilla. Hennes bostad är en villa på 80 kvm . Där har hon bott i 18 år och 255 dagar sedan hon flyttade in den 18 oktober 2007. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Fredrika

Informationen om Fredrika kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fredrika Knutsen?

Vad tjänar Fredrika?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fredrikas
Kreditstatus?

Nyfiken på Fredrikas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tryde 1605

Latitud: 55.581813   |   Longitud: 13.905581

Registrerat på adressen


Tryde 1605
273 97 Tomelilla

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fredrika kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fredrika hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fredrikas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 80 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fredrika har inga bolagsengagemang


Mer om Fredrika


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 255 dagar)

Födelsedag

18 oktober (en söndag om 110 dagar)

Födelsedatum

2007-10-18 (en torsdag för 6 830 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 110 dagar (en måndag)

Fredrika Knutsen är 18 år gammal och bor på Tryde 1605 i Tomelilla. Hennes bostad är en villa på 80 kvm . Där har hon bott i 18 år och 255 dagar sedan hon flyttade in den 18 oktober 2007. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 273 97, som är Fredrikas bostadsområde, är medelinkomsten 375 514 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,57 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Tomelilla där Fredrikas ingår. Fredrikas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.

Fredrika delar bostaden med Jan Knutsen, en 55 årig man. Han flyttade in den 30 juli 2007 och har bott där totalt 18 år och 335 dagar. Fredrika är inte gift.

Fredrika har namnsdag om 81 dagar och nästa födelsedag inträffar om 110 dagar då hon fyller 19 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 1 år och 110 dagar (en måndag).

Namnet Fredrika är 'Femininform av Fredrik'.

Fredrika har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fredrika i Sverige Fredrika Myhrman i Bromma, Fredrika Inger i Älmhult och Fredrika Palmstierna i Stockholm.

Informationen om Fredrika kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fredrika Knutsen