8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-17

Mahnoor Rahmat Ali

Årsinkomst: Kolla Mahnoors lön anonymt

Personnummer: 20071024- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 24 oktober 2007

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Mahnoor Rahmat Ali

Förnamn: Mahnoor

Tilltalsnamn: Mahnoor

Efternamn: Rahmat Ali

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-02-14

Gatuadress: Gökottestigen 21

Postnummer: 163 47

Postort: Spånga

Distrikt: Vällingby

Församling: Vällingby församling (018031)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Mahnoor

Mahnoor Rahmat Ali är en 18 årig kvinna och bosatt på Gökottestigen 21 i Spånga. Hennes bostad är en villa på 169 kvm . Hon flyttade in på adressen den 14 februari 2011 och har sammanlagt bott där i 15 år och 245 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Mahnoor

Informationen om Mahnoor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mahnoor Rahmat Ali?

Vad tjänar Mahnoor?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mahnoors
Kreditstatus?

Nyfiken på Mahnoors Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gökottestigen 21

Latitud: 59.368316   |   Longitud: 17.891188

Registrerat på adressen


Gökottestigen 21
163 47 Spånga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mahnoor kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mahnoor hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mahnoors bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 169 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mahnoor har inga bolagsengagemang


Mer om Mahnoor


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 358 dagar)

Födelsedag

24 oktober (en lördag om 7 dagar)

Födelsedatum

2007-10-24 (en onsdag för 6 933 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 7 dagar (en söndag)

Mahnoor Rahmat Ali är en 18 årig kvinna och bosatt på Gökottestigen 21 i Spånga. Hennes bostad är en villa på 169 kvm . Hon flyttade in på adressen den 14 februari 2011 och har sammanlagt bott där i 15 år och 245 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Mahnoors bostadsområde, på postnummer 163 47, är 548 100 kr per år och 1,56 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Mahnoors ingår. Mahnoors lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 109.

Mahnoor bor tillsammans med 5 personer: Sajjad Mohammad , Humera Rahmat Ali , Hasrat Hussain , Firdous Rahmat Ali , Rahmat Ali . Mahnoor är inte gift.

Mahnoors nästa födelsedag är om 7 dagar då hon fyller 19 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 76 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 1 år och 7 dagar (en söndag).

Mahnoor har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mahnoor i Sverige Mahnoor Rahmat Ali i Spånga, Mahnoor Majeedy i Malmö och Mahnoor Asim i Malmö.

Informationen om Mahnoor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mahnoor Rahmat Ali