7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-21

Emil Fredriksson

Årsinkomst: Kolla Emils lön anonymt

Personnummer: 20071120- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 20 november 2007

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 november

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Emil Fredriksson

Förnamn: Emil

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Fredriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-11-20

Gatuadress: Aspö Lagnö 4

Postnummer: 645 93

Postort: Strängnäs

Distrikt: Aspö

Församling: Strängnäs domkyrkoförsamling med Aspö (048601)

Kommun: Strängnäs (0486)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Emil Fredriksson är en man på 18 år som bor på Aspö Lagnö 4 i Strängnäs. bostad är en villa på 207 kvm . Där har han bott i 18 år och 213 dagar sedan han flyttade in den 20 november 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Emil Fredriksson?

Vad tjänar Emil?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Emils
Kreditstatus?

Nyfiken på Emils Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Aspö Lagnö 4

Latitud: 59.479723   |   Longitud: 17.093769

Registrerat på adressen


Aspö Lagnö 4
645 93 Strängnäs

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Emil kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Emil hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Emils bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 207 kvm

Byggår: 2006

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Fredriksson, Emil Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Emil


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 213 dagar)

Födelsedag

20 november (en fredag om 152 dagar)

Födelsedatum

2007-11-20 (en tisdag för 6 788 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 152 dagar (en lördag)

Emil Fredriksson är en man på 18 år som bor på Aspö Lagnö 4 i Strängnäs. bostad är en villa på 207 kvm . Där har han bott i 18 år och 213 dagar sedan han flyttade in den 20 november 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Emils postnummer, 645 93, är medelinkomsten 432 234 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,82 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Emil och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Strängnäs där Emil ingår. Emils lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 64.

Emil bor tillsammans med Staffan Elof Fredriksson. Han är en 51 årig man som flyttade in den 28 mars 2022 och har bott där totalt 4 år och 85 dagar. Han är inte gift.

På Emils nästa födelsedag fyller han 19 år. Den inträffar om 152 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 152 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 146 dagar.

Namnet Emil är 'Franskt namn (Émile), bildat till det latinska släktnamnet Aemi´lius'.

Emil har 1 bolagsengagemang ( Fredriksson, Emil ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emil i Sverige Emil Berglund Hansius i Piteå, Emil Mosshagen i Örebro och Emil Renmarker i Hägersten.

Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Emil Fredriksson