7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Allgot Karl Viking Pettersson

Årsinkomst: Kolla Allgots lön anonymt

Personnummer: 20071129- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 29 november 2007

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 januari

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Allgot Karl Viking Pettersson

Förnamn: Allgot Karl Viking

Tilltalsnamn: Allgot

Efternamn: Pettersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-11-29

Gatuadress: Härkeberga Värsta 11

Postnummer: 745 96

Postort: Enköping

Distrikt: Härkeberga

Församling: Villberga församling (038117)

Kommun: Enköping (0381)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Allgot

Allgot Pettersson är en man på 18 år som bor på Härkeberga Värsta 11 i Enköping. Allgots bostad är en villa på 157 kvm . Där har han bott i 18 år och 207 dagar sedan han flyttade in den 29 november 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Allgot

Informationen om Allgot kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Allgot Pettersson?

Vad tjänar Allgot?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Allgots
Kreditstatus?

Nyfiken på Allgots Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Härkeberga Värsta 11

Latitud: 59.700376   |   Longitud: 17.215471

Registrerat på adressen


Härkeberga Värsta 11
745 96 Enköping



Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-08-19 (5 år) Ägare Eleonor Haglund Pettersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-08-19 (5 år) Eleonor Haglund Pettersson Kolla lön direkt
LABRADOR RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2015-11-15 (10 år) Ägare Eleonor Haglund Pettersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2015-11-15 (10 år) Eleonor Haglund Pettersson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Allgot kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Allgot hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Allgots bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 157 kvm

Byggår: 1983

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Allgot har inga bolagsengagemang


Mer om Allgot


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 207 dagar)

Födelsedag

29 november (en söndag om 158 dagar)

Födelsedatum

2007-11-29 (en torsdag för 6 782 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 158 dagar (en måndag)

Allgot Pettersson är en man på 18 år som bor på Härkeberga Värsta 11 i Enköping. Allgots bostad är en villa på 157 kvm . Där har han bott i 18 år och 207 dagar sedan han flyttade in den 29 november 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Allgots postnummer, 745 96, är medelinkomsten 424 989 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,85 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Allgot och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Enköping där Allgot ingår. Allgots lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 58.

Allgot bor tillsammans med 2 personer: Anders Pettersson , Eleonor Haglund Pettersson . Det finns också 2 hundar i bostaden. Han är inte gift.

På Allgots nästa födelsedag fyller han 19 år. Den inträffar om 158 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 158 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 218 dagar.

Namnet Karl är 'Nordiskt (germanskt) namn, samma ord som substantivet karl (urspr. ’fri man’)'.

Allgot har inga bolagsengagemang.

Informationen om Allgot kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Allgot Pettersson