7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Jan Diego Sokrates Strandberg Frank

Årsinkomst: Kolla Diegos lön anonymt

Personnummer: 20071130- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 30 november 2007

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Jan Diego Sokrates Strandberg Frank

Förnamn: Jan Diego Sokrates

Tilltalsnamn: Diego

Efternamn: Frank

Mellannamn: Strandberg

Folkbokföring

Adressändring: 2023-04-24

Gatuadress: Hubertusvägen 18

Postnummer: 226 53

Postort: Lund

Distrikt: Norra Nöbbelöv

Församling: Norra Nöbbelövs församling (128105)

Kommun: Lund (1281)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Diego

Diego Strandberg Frank är en man på 18 år som bor på Hubertusvägen 18 i Lund. Diegos bostad är ett kedjehus på 157 kvm . Där har han bott i 3 år och 86 dagar sedan han flyttade in den 24 april 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Diego

Informationen om Diego kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Diego Frank?

Vad tjänar Diego?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Diegos
Kreditstatus?

Nyfiken på Diegos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hubertusvägen 18

Latitud: 55.729117   |   Longitud: 13.170101

Registrerat på adressen


Hubertusvägen 18
226 53 Lund

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Diego kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Diego hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Diegos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 157 kvm

Byggår: 1976

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Diego har inga bolagsengagemang


Mer om Diego


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 231 dagar)

Födelsedag

30 november (en måndag om 134 dagar)

Födelsedatum

2007-11-30 (en fredag för 6 806 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 134 dagar (en tisdag)

Diego Strandberg Frank är en man på 18 år som bor på Hubertusvägen 18 i Lund. Diegos bostad är ett kedjehus på 157 kvm . Där har han bott i 3 år och 86 dagar sedan han flyttade in den 24 april 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Diegos postnummer, 226 53, är medelinkomsten 447 655 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,76 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Diego och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Diego ingår. Diegos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 196.

Diego bor tillsammans med 3 personer: Jan-Inge Strandberg , Joline Strandberg Frank , Susanna Strandberg Frank . Han är inte gift.

På Diegos nästa födelsedag fyller han 19 år. Den inträffar om 134 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 134 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 176 dagar.

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Diego har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Diego i Sverige Diego Martinez Parra i Gustavsberg, Diego Gonzalez Oyarzo i Handen och Diego Gutierrez Lycksell i Falun.

Informationen om Diego kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Diego Strandberg Frank