7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Mahdi Sohrabi
Årsinkomst: Kolla Mahdis lön anonymt
Personnummer: 20071210-
Ålder: 18 år
Födelsedag: 10 december 2007
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Mahdi Sohrabi
Förnamn: Mahdi
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Sohrabi
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-06-02
Gatuadress: Idtjärnsgatan 90
Postnummer: 424 50
Postort: Angered
Distrikt: Gunnared
Församling: Angereds församling (148034)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Mahdi Sohrabi är en man på 18 år som bor på Idtjärnsgatan 90 i Angered. bostad är en villa på 135 kvm . Där har han bott i 31 dagar sedan han flyttade in den 2 juni 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Idtjärnsgatan 90
Registrerat på adressen
424 50 Angered
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Mahdi kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Mahdi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Mahdis bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 135 kvm
Byggår: 1983
Bolagsengagemang | 0 st
Mahdi har inga bolagsengagemang
Mer om Mahdi
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
18 år (och 205 dagar)
Födelsedag
10 december (en torsdag om 160 dagar)
Födelsedatum
2007-12-10 (en måndag för 6 780 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 1 år och 160 dagar (en fredag)
Mahdi Sohrabi är en man på 18 år som bor på Idtjärnsgatan 90 i Angered. bostad är en villa på 135 kvm . Där har han bott i 31 dagar sedan han flyttade in den 2 juni 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Mahdis postnummer, 424 50, är medelinkomsten 305 513 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,59 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mahdi och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Mahdi ingår. Mahdis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 207.
Mahdi bor tillsammans med 4 personer: Gholam Sohrabi , Layluma Suhrabe , Shiva Suhrabe , Mohammad Sohrabi . Han är inte gift.
På Mahdis nästa födelsedag fyller han 19 år. Den inträffar om 160 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 160 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Mahdi har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mahdi i Sverige Mahdi Ali i Helsingborg, Mahdi Karim i Älvsjö och Mahdi Al-Badri i Sävsjö.
Informationen om Mahdi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Mahdi Sohrabi
Var bor Mahdi?
Hur gammal är Mahdi?
Mahdi Sohrabi är 18 år gammal och föddes den 10 december 2007. Han fyller 19 år den 10 december.
Har Mahdi några bolagsengagemang?
Mahdi har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Mahdi några fordon?
Är Mahdi gift?
Mahdi är inte gift.
Vilket telefonnummer har Mahdi?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Mahdi.
Vilket stjärntecken har Mahdi?
Mahdi har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Mahdi folkbokförd?
Mahdi Sohrabi är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Mahdi?
Mahdi Sohrabi tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Mahdi?
Mahdi Sohrabi tillhör Angereds församling.