7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Emil Morgan Simon Lindholm
Årsinkomst: Kolla Emils lön anonymt
Personnummer: 20080104-
Ålder: 18 år
Födelsedag: 4 januari 2008
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 14 november
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Emil Morgan Simon Lindholm
Förnamn: Emil Morgan Simon
Tilltalsnamn: Emil
Efternamn: Lindholm
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2008-08-29
Gatuadress: Björneke Björkelund
Postnummer: 365 92
Postort: Hovmantorp
Distrikt: Herråkra
Församling: Lenhovda-Herråkra församling (076003)
Kommun: Uppvidinge (0760)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Emil
Emil Lindholm är en 18 årig man och bosatt på Björneke Björkelund i Hovmantorp. Han flyttade in på adressen den 29 augusti 2008 och har sammanlagt bott där i 17 år och 305 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Emil
Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Björneke Björkelund
Registrerat på adressen
365 92 Hovmantorp
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2016-03-26 (10 år) Ägare Jan Olof Morgan Lindholm Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2016-03-26 (10 år) | Jan Olof Morgan Lindholm | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Emil kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Emil hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Emil har inga bolagsengagemang
Mer om Emil
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
18 år (och 177 dagar)
Födelsedag
04 januari (en måndag om 188 dagar)
Födelsedatum
2008-01-04 (en fredag för 6 752 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 1 år och 188 dagar (en tisdag)
Emil Lindholm är en 18 årig man och bosatt på Björneke Björkelund i Hovmantorp. Han flyttade in på adressen den 29 augusti 2008 och har sammanlagt bott där i 17 år och 305 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Emils bostadsområde, på postnummer 365 92, är 339 729 kr per år och 4,63 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppvidinge där Emils ingår. Emils lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.
Emil bor tillsammans med 3 personer: Jan Olof Morgan Lindholm , Stina Lindholm , Martina Ekblad Lindholm . På adressen finns också en hund registrerad som Emil inte är ägare till. Emil är inte gift.
Emils nästa födelsedag är om 188 dagar då han fyller 19 år. Hans namnsdag är om 137 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 188 dagar (en tisdag).
Namnet Emil är 'Franskt namn (Émile), bildat till det latinska släktnamnet Aemi´lius'.
Emil har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emil i Sverige Emil Berglund Hansius i Piteå, Emil Mosshagen i Örebro och Emil Renmarker i Hägersten.
Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Emil Lindholm
Var bor Emil?
Hur gammal är Emil?
Emil Lindholm är 18 år gammal och föddes den 4 januari 2008. Han fyller 19 år den 4 januari.
Har Emil några bolagsengagemang?
Emil har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Emil några fordon?
Är Emil gift?
Emil är inte gift.
Vilket telefonnummer har Emil?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Emil.
Vilket stjärntecken har Emil?
Emil har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Emil folkbokförd?
Emil Lindholm är folkbokförd i Uppvidinge kommun.
Vilket län tillhör Emil?
Emil Lindholm tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Emil?
Emil Lindholm tillhör Lenhovda-Herråkra församling.