7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Lawand Sarkawt Omar Hamad

Årsinkomst: Kolla Lawands lön anonymt

Personnummer: 20080109- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 9 januari 2008

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Lawand Sarkawt Omar Hamad

Förnamn: Lawand Sarkawt Omar

Tilltalsnamn: Lawand

Efternamn: Hamad

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2014-09-01

Gatuadress: Jakobsgatan 8 A

Postnummer: 724 64

Postort: Västerås

Distrikt: Lundby

Församling: Västerås Lundby församling (198002)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lawand

Lawand Hamad är en man på 18 år som bor på Jakobsgatan 8 A i Västerås. Lawands bostad är en villa på 120 kvm . Där har han bott i 11 år och 298 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lawand

Informationen om Lawand kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lawand Hamad?

Vad tjänar Lawand?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lawands
Kreditstatus?

Nyfiken på Lawands Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Jakobsgatan 8 A

Latitud: 59.610631   |   Longitud: 16.524576

Registrerat på adressen


Jakobsgatan 8 A
724 64 Västerås

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Nishti AB Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lawand kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lawand hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lawands bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 120 kvm

Byggår: 2014

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lawand har inga bolagsengagemang


Mer om Lawand


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 168 dagar)

Födelsedag

09 januari (en lördag om 197 dagar)

Födelsedatum

2008-01-09 (en onsdag för 6 743 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 197 dagar (en söndag)

Lawand Hamad är en man på 18 år som bor på Jakobsgatan 8 A i Västerås. Lawands bostad är en villa på 120 kvm . Där har han bott i 11 år och 298 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lawands postnummer, 724 64, är medelinkomsten 343 663 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,20 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lawand och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Lawand ingår. Lawands lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 232.

Lawand bor tillsammans med 3 personer: Adrian Hamryni , Sarkawt Hamad , Arez Hamad . Han är inte gift.

På Lawands nästa födelsedag fyller han 19 år. Den inträffar om 197 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 197 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 189 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Lawand har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lawand i Sverige Lawand Atroushi i Upplands Väsby, Lawand Lazgin i Umeå och Lawand Mohammed i Linköping.

Informationen om Lawand kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lawand Hamad