7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Hafsa Abdi

Årsinkomst: Kolla Hafsas lön anonymt

Personnummer: 20080118- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 18 januari 2008

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Hafsa Abdi

Förnamn: Hafsa

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abdi

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2024-12-15

Gatuadress: Vimmerbyplan 15 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 163 77

Postort: Spånga

Distrikt: Spånga

Församling: Spånga-Kista församling (018041)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Hafsa Abdi är 18 år gammal och bor på Vimmerbyplan 15 lgh 1002 i Spånga. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 88 kvm . Där har hon bott i 1 år och 205 dagar sedan hon flyttade in den 15 december 2024. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hafsa Abdi?

Vad tjänar Hafsa?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hafsas
Kreditstatus?

Nyfiken på Hafsas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vimmerbyplan 15 lgh 1002

Latitud: 59.385563   |   Longitud: 17.933893

Registrerat på adressen


Vimmerbyplan 15 lgh 1002
163 77 Spånga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hafsa kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hafsa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hafsas bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 88 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hafsa har inga bolagsengagemang


Mer om Hafsa


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 171 dagar)

Födelsedag

18 januari (en måndag om 194 dagar)

Födelsedatum

2008-01-18 (en fredag för 6 746 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 194 dagar (en tisdag)

Hafsa Abdi är 18 år gammal och bor på Vimmerbyplan 15 lgh 1002 i Spånga. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 88 kvm . Där har hon bott i 1 år och 205 dagar sedan hon flyttade in den 15 december 2024. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 163 77, som är Hafsas bostadsområde, är medelinkomsten 212 520 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,71 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Hafsas ingår. Hafsas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 208.

Hafsa bor tillsammans med 3 personer: Hannah Nor , Hagan Abdi , Fatuma Atteyeh Abdi . Hafsa är inte gift.

Hafsa har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 194 dagar då hon fyller 19 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 1 år och 194 dagar (en tisdag).

Hafsa har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hafsa i Sverige Hafsa Said i Angered, Hafsa Meyer i Järfälla och Hafsa Sheikh i Solna.

Informationen om Hafsa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hafsa Abdi