7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Salim Abassi

Årsinkomst: Kolla Salims lön anonymt

Personnummer: 20080125- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 25 januari 2008

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Salim Abassi

Förnamn: Salim

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abassi

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2024-12-16

Gatuadress: Gustav Adolfs gata 14 A lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 252 68

Postort: Helsingborg

Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Salim Abassi är en 18 årig man bosatt i Helsingborg kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 198 dagar sedan 16 december 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Salim Abassi?

Vad tjänar Salim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Salims
Kreditstatus?

Nyfiken på Salims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gustav Adolfs gata 14 A lgh 1102

Latitud: 56.039821   |   Longitud: 12.705414

Registrerat på adressen


Gustav Adolfs gata 14 A lgh 1102
252 68 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Salim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Salim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Salims bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 71 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Salim har inga bolagsengagemang


Mer om Salim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 158 dagar)

Födelsedag

25 januari (en måndag om 207 dagar)

Födelsedatum

2008-01-25 (en fredag för 6 733 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 207 dagar (en tisdag)

Salim Abassi är en 18 årig man bosatt i Helsingborg kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 198 dagar sedan 16 december 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Salims bostadsområde, på postnummer 252 68, har 13,31 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 221 009 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Salims ingår. Salims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 90.

Salim bor tillsammans med en 57 årig man vid namn Eyad Abbassi. Han registrerades på adressen den 16 december 2024, och har bott där totalt 1 år och 198 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Salims födelsedag ska du gratulera honom om 207 dagar då han fyller 19 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 207 dagar (en tisdag).

Salim har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Salim i Sverige det senaste kvartalet är Salim Saab i Karlshamn, Salim Chowdhury i Uppsala och Salim Ali i Vällingby.

Informationen om Salim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Salim Abassi