7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-25
Carl Henry Winther-Hansen
Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt
Personnummer: 20080214-
Ålder: 18 år
Födelsedag: 14 februari 2008
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 19 januari
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Carl Henry Winther-Hansen
Förnamn: Carl Henry
Tilltalsnamn: Carl
Efternamn: Winther-Hansen
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2008-02-14
Gatuadress: Stora Fiskaregatan 15 B lgh 1401
Våning & dörr: 4 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 222 24
Postort: Lund
Distrikt: Lunds domkyrkodistrikt
Församling: Lunds domkyrkoförsamling (128101)
Kommun: Lund (1281)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Carl
Carl Winther-Hansen är en 18 årig man och bosatt på Stora Fiskaregatan 15 B lgh 1401 i Lund. Hans bostad är en lägenhet med 5 rum på 156 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 februari 2008 och har sammanlagt bott där i 18 år och 131 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Carl
Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Stora Fiskaregatan 15 B lgh 1401
Registrerat på adressen
222 24 Lund
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2020-06-02 (6 år) Ägare Anna Winther-Hansen Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2020-06-02 (6 år) | Anna Winther-Hansen | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Carl kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Carls bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 5
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 156 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1905
Bolagsengagemang | 0 st
Carl har inga bolagsengagemang
Mer om Carl
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
18 år (och 131 dagar)
Födelsedag
14 februari (en söndag om 234 dagar)
Födelsedatum
2008-02-14 (en torsdag för 6 706 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 1 år och 234 dagar (en måndag)
Carl Winther-Hansen är en 18 årig man och bosatt på Stora Fiskaregatan 15 B lgh 1401 i Lund. Hans bostad är en lägenhet med 5 rum på 156 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 februari 2008 och har sammanlagt bott där i 18 år och 131 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Carls bostadsområde, på postnummer 222 24, är 461 902 kr per år och 3,03 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Carls ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.
Carl bor tillsammans med 3 personer: Lars Winther-Hansen , Erik Winther-Hansen , Anna Winther-Hansen . På adressen finns också en hund registrerad som Carl inte är ägare till. Carl är inte gift.
Carls nästa födelsedag är om 234 dagar då han fyller 19 år. Hans namnsdag är om 208 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 234 dagar (en måndag).
Carl har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.
Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Carl Winther-Hansen
Var bor Carl?
Hur gammal är Carl?
Carl Winther-Hansen är 18 år gammal och föddes den 14 februari 2008. Han fyller 19 år den 14 februari.
Har Carl några bolagsengagemang?
Carl har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Carl några fordon?
Är Carl gift?
Carl är inte gift.
Vilket telefonnummer har Carl?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Carl.
Vilket stjärntecken har Carl?
Carl har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Carl folkbokförd?
Carl Winther-Hansen är folkbokförd i Lund kommun.
Vilket län tillhör Carl?
Carl Winther-Hansen tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Carl?
Carl Winther-Hansen tillhör Lunds domkyrkoförsamling.