7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Patrick Jörgensen
Årsinkomst: Kolla Patricks lön anonymt
Personnummer: 20080218-
Ålder: 18 år
Födelsedag: 18 februari 2008
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Patrick Jörgensen
Förnamn: Patrick
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Jörgensen
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2021-07-05
Gatuadress: Centrumstigen 4 E lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 245 62
Postort: Hjärup
Distrikt: Uppåkra
Församling: Uppåkra församling (123006)
Kommun: Staffanstorp (1230)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Patrick Jörgensen är 18 år gammal och bor på Centrumstigen 4 E lgh 1101 i Hjärup. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 86 kvm . Där har han bott i 4 år och 359 dagar sedan han flyttade in den 5 juli 2021. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Centrumstigen 4 E lgh 1101
Registrerat på adressen
245 62 Hjärup
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Patrick kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Patrick hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Patricks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 86 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1994
Bolagsengagemang | 0 st
Patrick har inga bolagsengagemang
Mer om Patrick
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
18 år (och 131 dagar)
Födelsedag
18 februari (en torsdag om 234 dagar)
Födelsedatum
2008-02-18 (en måndag för 6 706 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 1 år och 234 dagar (en fredag)
Patrick Jörgensen är 18 år gammal och bor på Centrumstigen 4 E lgh 1101 i Hjärup. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 86 kvm . Där har han bott i 4 år och 359 dagar sedan han flyttade in den 5 juli 2021. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 245 62, som är Patricks bostadsområde, är medelinkomsten 527 754 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,64 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Staffanstorp där Patricks ingår. Patricks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 50.
Patrick delar bostaden med Tanja Jörgensen, en 42 årig kvinna. Hon flyttade in den 5 juli 2021 och har bott där totalt 4 år och 359 dagar. Patrick är inte gift.
Patrick har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 234 dagar då han fyller 19 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 234 dagar (en fredag).
Patrick har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Patrick i Sverige Patrick Bratt i Stockholm, Patrick Söderlund i Djursholm och Patrick Lindberg i Umeå.
Informationen om Patrick kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Patrick Jörgensen
Var bor Patrick?
Hur gammal är Patrick?
Patrick Jörgensen är 18 år gammal och föddes den 18 februari 2008. Han fyller 19 år den 18 februari.
Har Patrick några bolagsengagemang?
Patrick har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Patrick några fordon?
Är Patrick gift?
Patrick är inte gift.
Vilket telefonnummer har Patrick?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Patrick.
Vilket stjärntecken har Patrick?
Patrick har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Patrick folkbokförd?
Patrick Jörgensen är folkbokförd i Staffanstorp kommun.
Vilket län tillhör Patrick?
Patrick Jörgensen tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Patrick?
Patrick Jörgensen tillhör Uppåkra församling.