7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Vilhelm Efraim Leonardo Refsbäck

Årsinkomst: Kolla Leonardos lön anonymt

Personnummer: 20080329- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 29 mars 2008

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 6 april

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Vilhelm Efraim Leonardo Refsbäck

Förnamn: Vilhelm Efraim Leonardo

Tilltalsnamn: Leonardo

Efternamn: Refsbäck

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2011-02-01

Gatuadress: Bangårdsvägen 6

Postnummer: 762 51

Postort: Rimbo

Distrikt: Rimbo

Församling: Rimbo församling (018810)

Kommun: Norrtälje (0188)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Leonardo

Leonardo Refsbäck är en man på 18 år som bor på Bangårdsvägen 6 i Rimbo. Leonardos bostad är en villa på 91 kvm . Där har han bott i 15 år och 142 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Leonardo

Informationen om Leonardo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leonardo Refsbäck?

Vad tjänar Leonardo?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leonardos
Kreditstatus?

Nyfiken på Leonardos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bangårdsvägen 6

Latitud: 59.743719   |   Longitud: 18.373340

Registrerat på adressen


Bangårdsvägen 6
762 51 Rimbo

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leonardo kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leonardo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leonardos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 91 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Leonardo har inga bolagsengagemang


Mer om Leonardo


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 86 dagar)

Födelsedag

29 mars (en måndag om 279 dagar)

Födelsedatum

2008-03-29 (en lördag för 6 660 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 280 dagar (en onsdag)

Leonardo Refsbäck är en man på 18 år som bor på Bangårdsvägen 6 i Rimbo. Leonardos bostad är en villa på 91 kvm . Där har han bott i 15 år och 142 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Leonardos postnummer, 762 51, är medelinkomsten 325 975 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,76 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Leonardo och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrtälje där Leonardo ingår. Leonardos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 113.

Leonardo bor tillsammans med 3 personer: Sabine Pontvik Refsbäck , Mathilde Refsbäck , Rainer Refsbäck . Han är inte gift.

På Leonardos nästa födelsedag fyller han 19 år. Den inträffar om 279 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 280 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 287 dagar.

Namnet Vilhelm är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’vilja’ och ’hjälm’'.

Leonardo har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leonardo i Sverige Leonardo Ärlemalm i Nynäshamn, Leonardo Calvimonte Bascour i Malmö och Leonardo Hiltunen Long i Skärholmen.

Informationen om Leonardo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leonardo Refsbäck