7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Yakub Abdihakin Abshir

Årsinkomst: Kolla Yakubs lön anonymt

Personnummer: 20080405- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 5 april 2008

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Yakub Abdihakin Abshir

Förnamn: Yakub Abdihakin

Tilltalsnamn: Yakub

Efternamn: Abshir

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2024-08-01

Gatuadress: Muskotgatan 40 lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 424 41

Postort: Angered

Distrikt: Gunnared

Församling: Angereds församling (148034)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Yakub

Yakub Abshir är en 18 årig man bosatt i Göteborg kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 327 dagar sedan 1 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Yakub

Informationen om Yakub kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Yakub Abshir?

Vad tjänar Yakub?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Yakubs
Kreditstatus?

Nyfiken på Yakubs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Muskotgatan 40 lgh 1202

Latitud: 57.806827   |   Longitud: 12.031486

Registrerat på adressen


Muskotgatan 40 lgh 1202
424 41 Angered

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Yakub kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Yakub hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Yakubs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 81 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Yakub har inga bolagsengagemang


Mer om Yakub


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 80 dagar)

Födelsedag

05 april (en måndag om 285 dagar)

Födelsedatum

2008-04-05 (en lördag för 6 654 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 286 dagar (en onsdag)

Yakub Abshir är en 18 årig man bosatt i Göteborg kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 327 dagar sedan 1 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Yakubs bostadsområde, på postnummer 424 41, har 12,46 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 233 285 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Yakubs ingår. Yakubs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 173.

Yakub bor tillsammans med 3 personer: Saafi Mohamed , Khalaf Abshir , Mahad Abshir . Han är inte gift.

Vill du fira Yakubs födelsedag ska du gratulera honom om 285 dagar då han fyller 19 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 286 dagar (en onsdag).

Yakub har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Yakub i Sverige det senaste kvartalet är Yakub Bayram i Skogås, Yakub Abdi i Angered och Yakub Derya i Uppsala.

Informationen om Yakub kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Yakub Abshir