7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Alvin Henry Erik Larsson

Årsinkomst: Kolla Alvins lön anonymt

Personnummer: 20080410- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 10 april 2008

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 mars

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Alvin Henry Erik Larsson

Förnamn: Alvin Henry Erik

Tilltalsnamn: Alvin

Efternamn: Larsson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2008-04-10

Gatuadress: Hjortbrogatan 4

Postnummer: 567 33

Postort: Vaggeryd

Distrikt: Byarum

Församling: Byarum-Bondstorps församling (066501)

Kommun: Vaggeryd (0665)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Alvin

Alvin Larsson är en man på 18 år som bor på Hjortbrogatan 4 i Vaggeryd. Alvins bostad är en villa på 133 kvm . Där har han bott i 18 år och 86 dagar sedan han flyttade in den 10 april 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Alvin

Informationen om Alvin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Alvin Larsson?

Vad tjänar Alvin?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Alvins
Kreditstatus?

Nyfiken på Alvins Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hjortbrogatan 4

Latitud: 57.496580   |   Longitud: 14.132546

Registrerat på adressen


Hjortbrogatan 4
567 33 Vaggeryd

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Alvin kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Alvin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Alvins bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 133 kvm

Byggår: 1937

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Alvin har inga bolagsengagemang


Mer om Alvin


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 86 dagar)

Födelsedag

10 april (en lördag om 279 dagar)

Födelsedatum

2008-04-10 (en torsdag för 6 660 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 280 dagar (en måndag)

Alvin Larsson är en man på 18 år som bor på Hjortbrogatan 4 i Vaggeryd. Alvins bostad är en villa på 133 kvm . Där har han bott i 18 år och 86 dagar sedan han flyttade in den 10 april 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Alvins postnummer, 567 33, är medelinkomsten 400 471 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,77 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Alvin och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Vaggeryd där Alvin ingår. Alvins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.

Alvin bor tillsammans med 4 personer: Vincent Holmberg Larsson , Malte Larsson , Jeanette Holmberg Larsson , Daniel Larsson . Han är inte gift.

På Alvins nästa födelsedag fyller han 19 år. Den inträffar om 279 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 280 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 239 dagar.

Alvin har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Alvin i Sverige Alvin Mattisson i Kalmar, Alvin Hedin i Ramsele och Alvin Karlsson Synnergren i Heberg.

Informationen om Alvin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Alvin Larsson